Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy érzem kezd el menni az...

Ugy érzem kezd el menni az agyam mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves leszek a közeljövőben és egyszerüen nem tudom korrigálni az érzelmeimet úgy érzem magam mint egy bolondnak és úgy is viselkedek. Erős OCD-ben szenvedek amit a csaladtagjaim nem hiszik el és meg aláznak leszidnak miatta mikor vendégek vannak nálunk akkor is a szobamban vagyok és elég erősen szorongok elenőrzés,fertőzéstől való félelem és persze kényszergondolatok járok orvoshoz de nem nagyon segít anyám ver miatta és ilyenkor magamat hibáztatom hogy miért vagyok ilyen a suliban ezért elegé csendben vagyok ott is szorongok rendesen és órán nem tudok figyelni mert a gondolataimban probálom meg nyugtatni magam hogy nem vagyok koszos emiatt igazából depresszióm van naponta többször is van öngyilkossági gondolataim és van hogy csak állok a szobámban és gondolkodok és ilyenkor nem tudom néha mint ha nem a valóságban lennék 18 éves leszek lassan felnőtt és úgy érzem semmi esélyem ebben a világban túl élni. Valakinek van-e hasonló helyzete vagy aki hasonlóan érez mint én? A válaszokat előre köszönöm.

2019. febr. 10. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja. Én már betöltöttem a 18-at. Szintén OCD amit nem hisznek el nekem se.. na meg borderline. Szép kis sorsunk van. Azt olvastam, hogy 58% eséllyel 5 éven belül kinyírom magam. Rohadtul megnyugtató..😑
2019. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!