Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem merek sehova se menni...

Nem merek sehova se menni mert csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merek elmenni orvoshoz,ruhaboltba stb...mert rondának érzem magam és szerencsétlennek. Általánosban és 9. és 10.ben nagyon sokat bántottak mert csúnya voltam de már nem vagyok az(vagyis annyira) megváltoztam.

Nincsenek barátaim elszeretnék menni ismerkedni vagy valami de nem merek mert félek attól hogy csúnyának látnak. Hogy léphetnék túl a múlton?Hogy szerezhetnék önbizalmat?

Egyébként 164 cm vagyok és 54kg mellig érő hullámos barna haj és kék szem. Elnézést ha érthetetlenül írtam de nagyon fáradt vagyok remélem ígyis érthető :) 18/L


2018. febr. 8. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos sehogy. Engem is bántottak, megaláztak, és azóta se sikerült túltennem magam rajta.


24/F

2018. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy csúnya vagy..de nagyon látszik az embereken hogy mit gondolnak saját magukról. Ha elfogadod magad mások is elfogadnak majd. Még a csúnya embereknek is vannak barátai. Te pedig biztos nem vagy az
2018. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ne már, barna haj, kék szem már nem lehetc csunya :D
2018. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Visszanézve a 18 éves kori fényképemet, hát, maga voltam a megtestesült szépség, a mostani állapotomhoz képest.

Akkor nem volt annyi önbizalmam, mint most,pedig nőtt a súlyom, kevesebb a hajam. Mert nem számít....Tényleg nem!!

Mindenkinek más a szép, szerencsére. Nézz meg egy két híres modellt, azokat is elhagyják, pedig szabályszerűek. Lehet, épp az a baj, mert ki akar egy tucat számba menővel járni? Békülj ki magaddal. Jó, tudom, könnyű mondani, de biztosan van szépség is benned (hogyne lenne!!), azokra koncentrálj, ne a hibáidra. 18 évesen az ember (lánya) nagyon kritikus tud lenni önmagával szemben (is).

Nem kell tökéletesnek lennünk, vannak hibák, amik még szerethetők is. :)

2018. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem "kedves" 5.!


Neked nem volt gyerekszobád? Ha így van is (nem hiszem!), nem kell kimondani mindent amit gondolsz, mert a szépség, csúnyaság relatív, de az intelligencia mérhető.

Nálad nem. :( Lehetsz te bármilyen "szép", sosem lesz barátod, barátnőd ilyen stílussal.

2018. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek nagyon jól esett amit írtatok:)

Nem küldtem képet.

2018. febr. 8. 18:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Felőlem :D
2018. febr. 8. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos veled elhitetni neten senki se fogja tudni, ha van egy kép rolad ha nem. Ehhegy egy pasi kellene (aki imád te vagy a mindene folyton dicsér szeret meg miegymás). Vagy is beléd sulykolja ha gyönyörű vagy addig ameddig te is elhiszed és felszabadulsz. Ugyan ez baráti körrel is megy csak talán lasabban. Magadtol, ilyen hosszú ideig tartó leépítést nem vagy csak iszonyat nehezen tudnál átlépni. Csak ugye itt ez az ördögi kör ugye... hogy kéna az egyik ahhoz hogy a másik lehessen és fordítva. Amugy meg kizártnak tartom hogy annyira csunya lennél, pláne annyira hogy ne mehess ki az utcára. A suliban sokszor bántják egymást az emberek általában ok nélkül, szoval az ott történtek nem mérvadóak plane hogy rengetegez valtozik az ember azokban az években.
2018. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szépen lezuhanyzol, megtörölközöl s megnézed magad a tükörben-nézed s keresek valami tetszőt-biztosan lesz, olyan nincs, hogy nincs...ez vagy s elfogadod, majd kinek nem tetszik, lesz@rod.


Tényleg kuporogni akarsz otthon, amikor 40 fok meleg lesz, mert szerinted ez s az van veled?

Vállald magad és keressed az örömöket.Nem tetszhet mindenki mindenkinek s ez még szerencse is, nincs vita:D


Mellesleg a csinosaknak látni papucsban lábát, hogy mennyire repedt a sarkuk na, az nem is ronda, hanem egyenesen undorító s ezek hiszik vonzónak magukat sokszor s másokat kritizálva:D

2018. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!