Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem hogy...

Pavelkaaa kérdése:

Az lenne a kerdesem hogy hogyan lehet motivaltabb hogyan legyen nagyon onbizalmam ha belem kotnek az utca es ne feljek en boxolok es ringbe beleallok de utcan ugy erzem hogy nem fog menni hogyan ne feljek vagy hogy motivaljam magam ha belem kotnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne állj le boxolgatni ha megtámadnak,az utca nem a ring se szabályok se puha kesztyű nincs ,viszont vannak kések botok és túlerő. Erre vannak az önvédelmi eszközök és a futás. veszel egy jó erős paprikasprayt vagy gázpityut és ha belédkötnek ki akarnak pakoltatni ,előkapod lefújod a támadót vagy rásorozol két három patront és eltiplizel amilyen gyorsan tudsz. Késsel is megtanulhatsz bánni mert késes támadók ellen az a legjobb ha te is tudsz bánni vele.De ez már meredekebb téma könnyen beleszaladhatsz egy komoly sérülésbe vagy annak okozásába.
2018. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, örülj neki, hogy nem vagy idióta.

Én az vagyok, és ne tudd meg, hányszor álltam le olyannal, akivel nem kellett volna. Vagy mert beszólt, vagy mert utánamfütyült, vagy mert azt láttam, hogy egy nála kisebb fiút ver, és ezt nem tudtam tétlenül nézni.

Szokták mondani, hogy bennem "van egy pár vonóval" igazából nincs, tök fehér vagyok, de cigánysor mellett nőttem fel (ha le lehet írni ezeket a dolgokat a PC beszéd jegyében), szóval megtanultam pár dolgot, de egynél több emberrel nem szerencsés kiállni, illetve nem tudhatod (sejteni azért lehet), hogy van-e nála bicska vagy vipera. Nincsenek jelei, hogy valakinél van, meg kell érezni.

A gázsprayt meg nagyon reklámozzák mindenfelé, de maximum biztonságérzetet ad. Nem tudom, ismertek-e olyan embert, aki úgy sétál az utcán bármikor, hogy a hüvelykujja a zsebében a gázsprayn van - mert én nem, pedig kb. csak így lenne hatásos. És akkor mi van azokkal a nyári ruhákkal, amiken kicsi a zseb, csak a nadrág szárán van zseb, vagy - ha nő az illető és női ruhát hord - egyáltalán se zseb, se övcsat, akkor viszed a gázsprayt a kezedbe? Előbb csavarják ki a kezedből, mint hogy eljutna az agyadig, mi történik.

Motiváld magad arra, hogy megőrizd a hidegvéred, és ha csak nem muszáj (nincs a te, vagy bárki más testi épsége veszélyben, csak kötekednek meg struccoznak), akkor ne vedd fel a kesztyűt, főleg azért, mert az utcán nincs kesztyű.

2018. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es picit ezen vitatkoznék..a spray bárhol elfér. Ha elfér az utcán a lapát méretű mobil a kulcscsomó meg az okmányok amit elvileg mindig vinni kell ,akkor elfér a spray is.Van rajta csíptető derékra rakva befelé fordítva kb csak egy kis klipsz látszik belölle.És pillanat alatt elő lehet venni,de érdemes gyakorolni.Ha gázos a környék este van ,akkor meg nyugodtan lehet kézben vinni. Hacsak nem plekniből leütnek hirtelen ,előzmény nélkül akkor van idő elővenni.
2018. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat ertem en mar beszeretnek szerezmi egy sprayt de ha pl 1-2 gyere kot belem 14-15-16koruli en is annyi vgyok akkor nem fogok elfutni Ha nem muszaj es en mindig probalok bele allni mert muszaj csak mindig elmegy az onbizalmam elkezdek remegni stb ezen szeretnek valtoztatni amugy koszonom a valaszokat
2018. febr. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!