Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül az egyetemen, hogy kiközösítettek a többiek és sose lehetek ennek a közösségnek teljesen a tagja már?

Figyelt kérdés
Nem közelednek felém, ha meg én közeledek akkor elfordulnak tőlem, köszönni se akarnak. És ez egy olyan egyetem ahol szinte mindenki ismer mindenkit, főleg akik a kollégiumban laknak. Vagyis a társaság nagy része, én bejárós vagyok
2019. febr. 11. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire óvodásan viselkednének velem még örülnék is neki hogy nem akarnak velem beszélgetni.
2019. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem csak veled ilyenek. A fiam is most egyetemista és totál kiröhögött amiért én ódákat zengtem neki arról milyen jó is lesz majd neki az egyetemen, mert ott lesz a rengeteg fiatal, mennek bulizni, hatalmas a közösségi élet és életem legjobb szakasza volt, tehát neki is az lesz.

Ehelyett van pár haverja akivel szoktak találkozni egyes előadásaikon, néha segítenek egymásnak a tanulásban vagy a feladatokban, de amúgy jobbára a barátnőjével van kettesben. Pedig kollégiumban laknak.

Szóval nyugi, nem téged közösítenek ki, egyszerűen nincs is miben benne lenned, nincs közösség.

2019. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nem is volt semmiféle közösség. BSc-n 800-an voltunk hasonló szakon, gyakorlatilag minden gyakorlaton másokkal voltam körbevéve. Nem is bulizós büfészakra jártam, szóval nekem sem erről marad emlékezetes az egyetem. De nem is azért mentem oda.
2019. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltak barátaim, mi együtt voltunk mert kevesen 11 en voltunk a szakon. De kb annyi volt hogy ne legyen senki együdül ezért volt együtt evés, órákra együtt vártunk.

Bejárósként mindig egyedül utaztam vonattal, de mindig jó volt imádom a vonatokat

2019. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert, miért mennek el tőled? Nem vagy olyan mint ők, vagy mi? nem kell középpontba lenni és a nagy nagyképűbb gyökérnek lenni hogy jó legyél. Elég ha 1-2 ember elfogad és igazán melletted áll
2019. febr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem az általános iskola, tojd már le. :D
2019. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!