Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket középiskolában kiközösí...

Akiket középiskolában kiközösítettek, miért? És ezt hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Xartam mindenkire, csak az élet célom lebegett előttem, a hangos zajokat pedig kizártam... A legveszélyesebb egy hamis barát!
2019. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert csak. Szóval nem tudom, de tényleg lehet bennem valami, ami ezt okozza, mert engem már az óvoda óta folyamatosan kiközösítettek.


Úgy vészeltem át, hogy tanulni jártam az iskolába. Nem volt olyan komoly igényem barátokra (persze nem tudom, hogy ezért közösítettek ki, vagy éppen fordítva, esetleg azért nem volt igényem, mert eleve kiközösítettek). Más közösségbe is jártam, ott nem közösítettek ki.

2019. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szerettem tanulni, olvasni és mr bustát hallgattam, rtmet. De engem pl nem érdekeltek jól elvoltam magamnak csak esett rosszul, mikor látta az ofő a többiek mit művelnek és inkább kiment a teremből.
2019. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert dagadt voltam, csúnya, önbizalomhiányos és magamnak való. Rossz volt nagyon, főleg hogy hatosztályosba jártam, így 6 évig kellett ezt elviselni, de túléltem. Azóta kikupáltam magam is, meg a személyiségemet is. 27/N
2019. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
81%
Kifejezetten nem közösítettek ki, csak szimplán nem barátkoztak velem. Az ok az volt, hogy egyszerűen nem voltak közös témáink, az osztályban a lányokat csak a ruhák és a smink érdekelte, meg a sorozatok. Később divat lett a blogírás, majd negyedikben bejött a fészbúk. Semmi másról nem lehetett velük beszélni. Nekem megvoltak iskolán kívül a barátaim, úgyhogy bejártam tanulni és annyi.
2019. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 osztályos általánosba másodévre kerültem át vidékről. Más okát nem tudok.
2019. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csendes voltam, sajnos nagyon rossz emberekkel akartam kialakítani barátságot. Elég sokat hibáztam én is tudom jól, de ahogy én úgy a többiek is. Volt egy nagy balhé, én húztam a rövidebbet. Utána a dolgok 1-2 év múlva látszólag helyre álltak, de már senkiben nem tudtam megbízni.
2019. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Èn is dagadt vagyok.

Engem nem közösítettek ki mèg soha ès sztem nem is fognak... tulajdonkèppen èn egy nèpszerű sràc lettem valahogy, eddig èn voltam az aki ki közösített embereket de ràjöttem nem leszek ezzel több senki szemèben max a spanokèban. Ùgy hogy mostansàg próbàlok minden ilyenből kimaradni.mellesleg nem èrte meg hogy sok anyuka minden reggel ordított velem :/

2019. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!