Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is voltatok már úgy, hogy...

Ti is voltatok már úgy, hogy kiközösítettek az emberek a kinézetetek miatt, aztán olyan szinten csúfoltak, hogy mai napig féltek társaságba menni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem, Csajszikám. Mesélj, miben segíthetek? 🙂
2018. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár ez a csúfolódás már nagyon régen 6-7 éve abba maradt, a mai napig ott van bennem a frusztráció, ha megyek valahova, hogy - "...mi van ha valaki megszól?" - de lassan kezdek feloldani.
2018. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lettem volna! De ez elmúlik. Már nem érzem, hogy ez lenne. Ehhez fel kellett nőnöm, hogy ne foglalkozzak vele. Majd te is eljutsz erre a szintre. Kitartást!


18/f

2018. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egészségi állapot (fogyatékosság) miatt, nagyon sokszor életem során.
2018. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Ja, általános iskolában. Sovány voltam, anyám hülyén öltöztetett, pattanásaim voltak. Eltelt utána pár év, mire felfogtam hogy tulajdonképpen tök átlagos vagyok, csak gyökerekkel voltam körülvéve.
2018. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nálam ez most is tart. A gondolkodásomat és egy bizonyos testi hibám miatt van ez.
2018. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem emiatt, mivel a füleim elállóak voltak. Már felnőttkorban műttettem meg, mert annyira kikészültem az emberek megjegyzéseitől, hogy szinte már egy boltba is alig mertem bemenni. A műtét jól sikerült és önbizalmat adott. De nem egyik napról a másikra.
2018. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mára már elfogadtam a külsőmet, sőt szeretem is, de ez kb életem első 16-17 évébe került. Általánosban, főleg alsóban nagyon sokat bántottak, mert nagyon alacsony, vékony, szeplős, tejfőlszőke kislány voltam plusz ezek mellé (közel) kitűnő tanuló és a bántalmazásoknak hála csendes, gátlásos, félénk is. Emellé még elég szegények is voltunk akkoriban, ezért használt ruhákat hordtam és a teljes tanfelszerelésemet sem tudtam minden évben lecseréltetni.

A jó eredményeimnek hála bejutottam egy rendes gimibe 8. után és itt kezdtem kinyílni, azóta vagyok bátrabb. Viszont bár könnyen teremtek kapcsolatokat, de mindig attól rettegek, hogy elveszítem őket, mert sajnos olyan embereket fogtam ki “barátoknak”, akik egyik pillanatról a másikra teljesen kiközösítettek és az egész osztályközösség is képmutató volt.

Jelenleg tehát ott vagyok, hogy a külsőm miatt nem tartok, attól viszont igen, hogy amilyen könnyen jutottam be egy társaságba, olyan lendülettel is kerülök majd ki onnan.

2019. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Randa válasza:
Pont így vagyok, de van alapja a gúnyolásnak, úgyhogy megértem. Nem is kívánom már a társaságot.
2019. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!