Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon mindenkinek...

Ezen az oldalon mindenkinek tökéletes az élete?

Figyelt kérdés

Számomra olvashatatlan ez az oldal...

Minden kérdés alatt az áll, hogy minek kérdezték ezt meg, nem unalmas?

Miért nem néz utána?

A kedvencem, a miért nem tesz magáért... Tesz, csak neem feltétlen jön be vagy pénzhiány, családi helyzet, betegség miatt (legalábbis átmenetileg) nem ugorhatja meg azt, amit a válaszadók szerint igen.


A munkáról szóló kérdéseknél meg lassan mindenki "Balázska".



Azért is izgat engem ez ennyire, mert szeretnék én is jó életet, jó lenne, ha évekig odateszem magam valamiért, az bejönne, csettintésre lehetne munkahelyet váltani (jobbra), következmények nélkül lehetne megszakítani emberi kapcsolatokat, lenne pénzem...

De ezek csak a gyakorin működnek így.


2019. febr. 13. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Sőt! Én inkább elámulok, hogy másoknak milyen problémáik vannak. Sokszor a saját gondjaimat már nem is látom olyan nagynak, ha itt végigolvasok pár kérdést.
2019. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem tökéletes az életem, hiszen senkié se az, de nagyon jó és igen, azért, mert évekig keményen tettem érte ahelyett, hogy telesírtam volna a párnát azzal, mennyire gonosz a világ. Olyan kegyetlen rossz háttérből küzdöttem fel magam, amit nagyon kevesen tapasztalnak meg és ha nekem sikerült segítség nélkül akkor másnak is. Amúgy meg ha ennyire olvashatatlan az oldal, akkor meg nem kötelező ám ide járnod.
2019. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magánypótlás meg borzalmasam rossz munkahely miatt teszem ezt, de ha ezek nem lennének, nem járnék ide.

Elolvasnék mondjuk reggeli közben pár jópofa kérdést és nem megy más, mint a kérdező ekézése.


Amúgy az utcáról hol vannak az itteni kiegyensúlyozott, jó életű emberkék???

2019. febr. 13. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen ideges :)

Itt is, mint bárhol máshol, vannak kedvesebb és kevésbé kedves emberek.

Egyébként meg sokan pont azért járnak ide, hogy levezessék a feszültséget, beszólogatni, kioktatni másokat. Vagy csak simán trollkodnak, mások meg komolyan veszik őket, és ugranak rá.

2019. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senkinek sem tökéletes az élete, mindenkinek vannak problémái, csak nem kötik az orrodra. A neten mindenki tökéletesnek tartja magát. Tisztelet a kivételnek, aki le meri írni a gondjait idegeneknek, volt aki elég részletesen kitálalta nekem, hogy milyen bűncselekmény áldozata lett. Hacsak nem kamu (nem tűnt annak, hamar kiszúrom ha valaki kamuzik), elég bátor, de becsülendő tett volt.
2019. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van sok kérdés és válasz ami egyszerű trollkodás és nagyon hihetően adják elő. Sok kérdést egy szerintem 10 év körüli fiúcska ír ki aki beteg agyilag vagy nem tudja elengedni az ovis éveket. Azért ennek ellenére sok sok példa van arra is hogy értelmes kérdésekre értelmes válaszok születnek.
2019. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kiegyensúlyozott, boldog életem van és én is nagyon sokat dolgoztam érte, de szerintem sincs olyan, hogy tökéletes. Ha a magány és a rossz munkahely gyötör, mit teszel azért, hogy változtass ezeken? Ezek olyan dolgok, amik nincsenek kőbe vésve, amiken lehet idővel változtatni, csak dolgozz ki egy tervet és ne add fel a próbálkozást. Semmi sincs csettintésre, kell a törelem és az alázat a sikerhez. Semmi sincs következmények nélkül, de sokszor ezek a következmények sokkal jobbak az eredeti állapotnál, szerintem nem kell félni a változástól.
2019. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyob sokan küzdenek, és vagy célba érnek, vahy nem.
2019. febr. 13. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tökéletes, a válaszaimban is leszoktam írni. Van, ami jól megy és van, ami kevésbé. És tökre értem, hogy mire gondolsz... Egy csomó válaszoló tök frusztrált és úgy írnak válaszokat, hogy át sem gondolják a témát, csak odavágnak valami coelho szintű bölcseletet, aztán mennek tovább. Gondolom ezzel a megmondóemberes sikerélménnyel kompenzálják, hogy a való életben nem értek el sokat. Mások szintén a kérdéstől függetlenül nekiállnak az önfényezésnek.

Kedvenc kategóriám a Felnőtt párkapcsolatok. Ott nőről csak tökéleteset lehet írni, férfiproblémák pedig nem léteznek. Ha ott egy férfi leírja, hogy sikertelen és mond egy csomó okot, akkor tőle elvárják, hogy huss, lépjen lazán túl több évnyi sérelmen. A Balázskázás ott is szokott menni néha! :D Ráadásul egyesek felismerhetők írási stílus és % alapján, akik a kérdések szövege alapján sokszor mást adnak elő itt-ott.

2019. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!