Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitti, Panna vagy Leona?...

Kitti, Panna vagy Leona? Melyik a jobb név?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok, és miért? Vagy csak úgy simán mi véleményetek ezekről a nevekről?

2019. febr. 13. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Panna, annak van a legszebb hangzása. A Kitti bár szép, olyan általános a környezetemben. A Leona meg a League of Legends játékra emlékeztet.
2019. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Leona. Ez a legkevésbé gázabb a három közül. Nőies.

A Pannát egy játékbabaként tudom elképzelni,egy felnőtt nő életét megnehezítheti ha ilyen gyerekes neve van,ez igazgató nő kevésvé komolyan vehető ilyen nevekkel hogy Panna meg Kitti. A Kitti is inkább kislány kategória.

2019. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Panna

Egyszeru, de jo, kis kedves.

Kitti valoban kislanyos, nekem kicsit ellenszenves is.

A Leona pedig nekem tul mű, tul "kulfoldi". Ennek ellenere az biztos, hogy ez a legegyedibb a harom kozul.

2019. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Panna (Cotta) és a Kitti nagyon kislányos nevek, nem igazán illik egy felnőtthöz.

Leona túl külföldies, de talán egy hozzá illő vezetéknévvel jó lehet.

2019. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A Kitti p|csás (bocs), a Panna ötéves korig cuki, a Leona még elmegy, de szerintem túl rideg, valami szappanopera negatív, áskálódó hősnőjeként tudom elképzelni. A Hanna nem tetszik? Tudom, hogy gyakori, de egy fokkal jobb, mint a Panna.
2019. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Kitti tetszik a legjobban, olyan kis kedves név, a Panna nekem becenév, a Leona pedig számomra túl fiús.
2019. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudom a Leona mit keres eközött a két nagyon becenév-hatású között.

Pannát tuti nem adnám, nekem az az Anna beceneve

Kittit nem tartom a Katalin becenevének, pedig állítólag abból jött, de nekem nem tűnik annak, számomra nem feltűnő, hogy abból jött volna, szóval a Kittit tudom már külön , önálló névként értékelni, egyfokkal jobb, mint a Panna, de még az is túl becenév-hatású.

A Leona nekem nem beceneves; nem tudom, hogy mennyire ez az Eleonórának a rövid változata; de nekem a Leona nem beceneves. Azt abszolút adnám, sőt, kedvenc lánynevem!!:)

2019. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a Leona tetszik a legjobban. Nem egy olyan név amiből 10 szembe jön, de mégse a Dzsindzsör kategória. Különleges, de ugyanakkor kellemes hangzású.

Panna helyett már inkább Anna, ami szerintem egy szép név. Nem nagyon tetszenek ezek a becézett nevek, mindig az zavar ha egy ilyen nevű ember felnőtt lesz, lehet ciki lesz dr Pannának lenni. (Ez csak személyes vélemény persze)

Kittit pedig azért nem adnám, mert az ilyen nevű emberekkel nem volt még jó tapasztalatom.Vagy k**va vagy pedig megbízhatatlan, hazug, rossz indulatú, érdek ember.

2019. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Leona, egyik kedvenc nevem.

A Kittit választanám a második helyen.

A Panna nem tetszik.

2019. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Kitty es Panna rettenetesen komolytalan egy felnott nonek...viszont a Leona nagyon szep nev
2019. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!