Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sok pénzetek lenne mit...

Ha sok pénzetek lenne mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Amig nem volt pénzem álmodoztam dolgokról, most h van pénzem nem érdekel semmi igazán. Gondolom a többség házat, autót venni, vállalkozást inditana v. Nem tudom. V lakást h utána kiadhassa. Várom a a ti terveiteket, álmaitokat.

Esetleg valamilyen tanfolyam. Stb



2019. febr. 17. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Több "csomagot" összeállítottam, összegfüggően.

Mert nem mindegy, hogy milliárdos lottónyereményről beszélünk vagy pl pártíz millióról.


Hatalmas vagyon esetén megvenném a Brauch-Pázmády-Lieszkovszki kastélyt Ráckeresztúron. Az ingatlan.hu szájton úgy hirdetik, hogy Martonvásáron van. Számomra egy jó állapotú, történelmi műemléképület birtokkal, sokkal nagyobb érték, mint valami csilivili mai kapitalista csemege valami extra drága helyen, pici telken.

De pl ezt az egymillió eurós birtokot akkor venném meg, ha akkora passzívjövedelmem lenne, hogy a fenntartása könnyedén összejönne.

Régen, amikor jól ment, volt egy Porsche 911esem. Na az is lenne megint, számomra az az örök klasszikus 'timeless machine'.

Nomeg van egy rakat olyan ötletem, amivel lehetetlen lenne bukni, mint befektetés.


Kisebb vagyon esetén nyilván használtban, de az álmaim autója, nem lakom rossz házban, de mondjuk párszáz milla esetén egy polgári villa is befigyelne.


Támogatnám azt az önkéntes tűzoltó egyesületet, akiknél most is adok szolgálatot és tag vagyok.


Ilyesmik. Meg sokat jönnék mennék a világban.


Vállalkozás is felmerült. Na az egy titkos tipp, de ha felszerelnék 50-60millából egy veterán Porschékra szakosodott szervízt, kint megvennék lepukkant ŕegi Porolókat, felújítanám, majd kint adnám el, nagyon jól menne. Tudom, mert értek hozzá. Egy cimborám átlag havonta 2e euró mellékest keres pont ugyanezzel. Szervize sincs, csak vesz, feljavíttat, elad.

2019. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy magam ismerem elosztogatnám. Nem viccelek.


Így tervezni vele más mint mikor ott van nálad erre te vagy az élő példa.

Az hogy most mit kezdenék vele mikor nincs, nincs kiszolgáltatva a természetemnek. Arra tippelnék, hogy olyasmibe fektetném ami nem csak nekem profitál hanem segít másoknak is igazi problémák megoldásában.

2019. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Fel újítanám a ruhatáramat. Vennék egy komolyabb gitárt, erősítőt. Össze raknék egy komolyabb BMX-et. Letenném a jogsit, vennék egy trabantot vagy egy ladát...
2019. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon nem mindegy, hogy mekkora összegről van szó. Ha suli után végre keresel nettó 200.000-et és a mamahotelban nem tudod mire költeni, az nem ugyanaz, mint ha nyakadba szakad 1 milliárd
2019. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog lennék. Alapvetően az tudok lenni, csak rengeteg fizikai akadálya van. Pl. az egész napos meló leszívja az embert és ha elég pénzem lenne, nem dolgoznék, hanem szórakoznék és fejleszteném magam.

Amiket első korban vennék, ha korlátlan lenne az anyagi lehetőségem:

- Pár ház. Egy vidéki, egy fővárosi. Lenne minimalista lakás és kertes ház is.

- Tech cuccok. Szeretem a filmeket és a zenéket, szóval szuper tévé és hangfalrendszer. Mellé egy király pc.

- A barátaimmal lógnék. Nagyobb részük már külföldön él, de az itthoniakkal is nehéz összeegyeztetni a szabad időpontokat. Ha sok pénzem lenne, nem lennék munkához kötve.

- Youtube-oznék.

- Utazgatnék, bár nem a klasszikus tengerparti helyekre.

2019. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!