Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretem a...

Mit csináljak ha szeretem a hosszú hajam de?

Figyelt kérdés

szóval elkezdtem növeszteni a hajam mert nagyon tetszik szép hosszú dús meg fényes (anyukámék szerint a legtöbb lány is megiregyelhetné)

De emiatt nagyon sokszor lánynak néznek (fiú vagyok) volt hogy ki akartak zavarni a férfi wc-ből hogy ide lányok nem jöhetnek be és szórakozóhelyen is alámnyúltak már...

ez engem nagyon zavar de nem szeretném levágatni a hajam és nem tudom miért hiszik azt hogy lány vagyok amikor vannak hosszú hajú fiúk is de engem kicsit zavar főleg ha idegenek fogdosnak vagy kioktatnak...


valaki járt már hasonló cipőben?


2019. febr. 17. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
9-es válaszoló jó kérdést tett fel, ezt én is szeretném tudni.
2019. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát, látod, nekünk lányoknak alapból minden napunk ilyen és nem nagyon tudunk ellene mit tenni. :D Szóval igen, jártunk már hasonló cipőben. De amikor ilyenkor rájönnek, hogy fiú vagy, az nagyon epic lehet. :D

Szerintem a hosszú haj fiúkon és lányokon is szexi, az alányúlkálósakat meg le kell ütni szívlapáttal. :)

2019. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a testalkattól több függ, nekem is hosszú hajam van mellkasig leér, de még sosem néztek lánynak.
2019. febr. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tényleg am báttya aki fogdos annak törd el az állát viccből
2019. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
egyébként nekem is egyszer megcsípte valaki a seggem de azt se tudom milyen nemű volt.
2019. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!