Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy állásnál azt írják...

Ha egy állásnál azt írják elvárásnak hogy legyen magabiztos de én nem érzem magam annak attól még jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Meg szoktak írni ilyeneket hogy pl jó csapat játékos, viszont én otthon ülős vagyok, nem mondanám magamat csapat játékosnak, tehát vannak olyan tulajdonságok amik nem jellemzőek rám, ezek a tulajdonságok mennyire szoktak elő jönni a valóságban? Hátránnyal indulok? Hogy hiányoznak belőlem ezek a tulajdonságok attól még jelentkezhetek?
2019. febr. 19. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmész interjúra, van esély, hogy nem kapod meg a melót. Ha nem mész el, csak arra van esélyed.
2019. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adott pozíciótól függ. Ilyeneket már minden hirdetésbe beleírnak, mert jól hangzik. Az interjún pedig úgyis kiderül, hogy mennyire felelsz meg.


Viszont a jó csapatjátékos kicsit mást jelent a munkaerőpiacon, mint hogy otthonülős vagy-e.

2019. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg kellett kerdezned merj e jelentkezni egy melora mert meg annyira se vagy magabiztos hogy jelentkezz.. IGEN jelentkezz!! Semmi veszteni valod nincs. Ahogy elkezdenek behivni interjukra majd a magabiztossagod is megno.
2019. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!