Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen oktatóról?

Mit gondoltok az ilyen oktatóról?

Figyelt kérdés

50. Órákat vezettem már le saját, diákmunkás pénzből 20 évesen. Az oktatóm nem akar vizsgára küldeni csak a csekkeket akarja nekem adogatni. De én ezt nem így látom. Szerintem jól vezetek, tudok közlekedni városban és azon kívül is. Sosem volt bajom a parkolassal és mindig a sebességen belül mentem. Ha a vizsgarol kérdezek azt mondja bizonytalan vagyok ő úgy látja. Le akarom

tudni már az egészet.

Elfogyott a pénzem ... Megmondtam neki nem tudok vezetni csak következő hónaptól mert dolgoznom kell suli mellett ha vezetni akarok. Kicsit ideges lett de aztán nem mondott rá semmit. Minden apró dologba beleköt, amit csak kitalál es kiabál velem. Volt hogy már lebarmozott lány létemre, bemutatott nekem,az nagyon rosszul esett. Kezdem úgy érezni a pénzre megy csak rá az oktatóm. Persze ha végzünk akkor mézes mázas de miközben vezetek volt hogy már elbőgtem magam.


Megéri 50+óra után oktatót váltani? Minden oktató a pénzre megy? Már teljesen elment a kedvem az egesztol.


2019. febr. 19. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Úristen. Ezt màr rég le kellett volna vàltanod. Mi az hogy kiabàl meg leugat?? Am egyértelmü hogy minél több pénzt ki akar szedni belöled. Simàn vàlthatsz oktatót egyébként. Hugom is annak idején vàltott egy sokkal jobbra meg is lett a jogsija azóta is tökéletesen vezet.
2019. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
30 óra után te döntöd el, hogy mikor akarsz vizsgázni. Ha az oktató nem partner, akkor menj be az autósiskolába, és kérd, hogy kérjenek neked időpontot. Nem tagadhatják meg.
2019. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelőbb foglalkozás kell neki. Például ahol halálra dolgozhatja magát a pénzért. Azzal is fogyna a társadalom söpredéke.
2019. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!