Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csúszok egyetemen...

Lehet, hogy csúszok egyetemen (szakdoga leadással), nekem jobb lenne több okból is, de félek mit szólnának mások?

Figyelt kérdés

Személyes, egészségügyi okokból nem voltam, túl jól, (egészségileg most sem) pszichésen is kikészültem emiatt, plusz még a sulis dolgokra sem tudtam így figyelni annyira.

Minden tárgyam meg van, szinten minden 5-ös, egy félévben max 1-2 tárgy nem.

Mindig igyekeztem megfeleni mindenki elvárásának, de már úgyérzem összeroppanok. A szak nagyon könnyű, csak idegileg vagyok ki fenti okokból.


Ha most nem adom le a szakdogám, akkor a konzulesem is csalódni fog, szaktársaim is lehet megszólnak majd, a volt tanáraim sem tudom mit gondolnának, stb.


Viszont a téma, nagyon érdekes, minden benne van ami engem érdekel, és nem tudok egyszerűen egy silány munkát összecsapni. Plusz ha nem idén végeznék, még betudnék járni egy olyan órára, amit nagyon szerettem volna, csak idén nem idult.


De retteg mit fognak szólni...



2019. febr. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Csak téged érdekel. Nem bunkóság ól mondom, hanem tényleg így van. A tanáraidat nem érdekli. Max arra emlékeznek, hogy okos vagy.

Plusz az nem csúszás, ha egy alapos ok miatt halasztasz. A csúszás az az, amikor akaratodon kívül buksz.

Senki nem fog csalódni.

De amúgy ez a szorongásod a semmitől... , lehet hogy érdemes lenne beszélgetned róla valakivel.

2019. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg érdekel a téma és van miről írni akkor nem értem mi a gond. Az elitistákkal ne foglalkozz. Állásinterjún nem azt fogják kérdezni, hogy csúsztál-e 1 félévet, hanem hogy milyen jegyeid voltak, hogyan sikerült a szakdogád (nálam legalábbis ez volt). Sőt ha annyira motivált vagy valami gyakornoki helyet meg is pályázhatsz, elvégre valahol féléves az egész és utána döntenek róla, hogy felvesznek-e, addigra meg pont végeznél.
2019. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Csak magaddal törődj :)

Én most passzív féléven vagyok, hasonló miatt mint te. Mindenki mondogatta ú passzív félév nem jó így nem jó úgy, otthon is mondták nehogy késsek félévet mert így meg úgy. De nem érdekel. Inkább dolgozok ebben a félévben, mert arra jobban tudok koncentrálni mint a sulira. Ezt érzem, így szeretném csinálni, és így is fogom csinálni. Neked is ezt kell tenned.

2019. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólókhoz. :)

A lényeg, hogy inkább legyen jó, ne legyen összecsapva. Ráadásul tényleg indokolt (de ha nem lenne ennyire, az sem érdekel senkit, hanem inkább a végeredmény számít).

2019. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jól esett, amit írtatok.

Most már nyugottabb vagyok.


Megbeszélem a konzulensemmel is, aztán haladok amilyen tempóban sikerül, és leadom, amikor tényleg kész van :)


Igen, azt mondták már mások is, hogy túl sokat szorongok olyan dolgok miatt is amit mások észre sem vesznek. ^^"

2019. febr. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!