Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Nők! Milyen menstruáln...

Roadkill kérdése:

Lányok, Nők! Milyen menstruálni és szülni? Meg milyen úgy általában nőnek, lánynak lenni? Jó vagy rossz inkább?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves fiú vagyok és szeretném ezt tudni mert ugyebár nem élhetem át soha sem :( és nem hogy sajnállak titeket,de egyben nagyon tisztelek is benneteket emiatt hogy ezeket kibirjátok!jah és bocsánat tényleg ezért a hülye kérdésért de tényleg érdekel meg ha nem haragudtok meg+még egy kis kérdés milyen érzés hogy melletek van?tudom nekem is van :D de hogy nő meg hogy súlya van és a melltartó amúgy kényelmes mert nem túnik annak:( csak ennyit akartam,akiben haragot vagy dühöt váltot ki a kérdésem azért előre is bocsánatot kérek,nem bunkóságból irtam ki!sziasztok :D

2017. márc. 28. 19:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Még nem szültem.

Menstruálni nagyon egyedi lehet, mindenkinek más. Engem nem zavar, számomra minimális kellemetlenséget okoz, nem vagyok rosszul, nem görcsölök, nem kerülget az ájulás, egyedül az zavar ha érzem a távozó vért, vagy meg kell szakítanom amit csinálok, hogy elmenjek a mosdóba.

Mellek: Átlagos méretem van, menstruáció közben nem fáj, a hétköznapokon semmiben nem zavar, nem is érzem őket. Kb olyan lehet mint a férfiak pénisze, ha csak nem hatalmas, izzad vagy fáj akkor csak van és már megszoktad, nem szentelsz neki figyelmet.

Melltartó: ha megfelelő méretet és fazont választasz akkor semmiben nem zavaróbb és kényelmetlenebb, mint más hétköznapi ruhadarab. Igaz roppantul nehéz méretben és árban megfelelő darabot találni. Ha pedig egy lányon viseltes melltartót látsz az azt jelenti, hogy az az etalon és előre siratja a napot amikor meg kell válnia tőle. A jó melltartó egy kincs, maga a szent grál.

2017. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D érdekes,ezt nem is tudtam a melltartóról.Ja és akinek nagyon kicsi a melle az mit használ melltartó helyett?
2017. márc. 28. 20:15
 3/32 anonim válasza:
86%
Menstruálni olyan, mintha 1 hétig minden hapcizáskor és köhögéskor pisilnél egy kicsit. Nem tudod visszatartani. Elég kellemetlen, ráadásul a suliba a wc-k nem hangszigeteltek, és rossz tudni, hogy pl a barátnőid kint, vagy a melletted lévő idegen mindent hall, mert a betét az csörög. A görcs nagyon gáz lehet, egyszer voltam is ájulásközelben. Olyan mintha egy hatalmas "bétbózütővel" alhason vágnának. Még néha a lelki elváltozások rosszabbak lehetnek. Pl összeveszel ayuddal, vagy a barátoddal a semmin, mert ingerelékeny vagy. Egy óra múlva meg szeretethiányos, de ők haragszanak rád mert hisztizel. :'DDDD Saját magam nem bírom elviselni néha, de amúgy senki nem fog belehalni, nem olyan nagyon nagyon gáz, csak kellemetlenek a velejárói. Egy fiú ismerősöm ugyan erről kérdezett, és kb ugyanezt mondtam el neki, de ő azt hitte hogy a vér csak akkor jön, ha leülök a wc-re mint aki pisilni akar. Hát nem. Az mindig jön + a rettegés attól hogy átázik a nadrág... Folyamatos figyelés, minden szünetbe wc. De már ezek nekünk fel sem tűnnek, megszoktuk és nem vészes. Mindenkinek megvannak a saját trükkjei.
2017. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a menstruáció tiniként borzasztó volt. Rengeteg vér folyt belőlem, elájultam, hányingerem volt, sokszor hasmenés is társult hozzá, és borzasztóan fájt az egész hasam. Ez mind normális, viszont elég szar. :D Aztán idővel javult a dolog, már nem olyan fájdalmas. Napközben néha észre se veszem hogy megvan. Szeretek tampont használni, mert így a hüvelyben marad a vér, és nem lesz csupa latyak az egész puncim, a fenekem, és a combom. Biztonságérzetet ad.


Nekem 15 melltartóm van. Ebből 5 "esemény előtti", amihez csini bugyi is van, szóval elég ritkán vetem be őket. :P A többi között van levehető pántos, lazább, így minden alkalomhoz és ruhához ki tudom választani a legmegfelelőbbet. Az én mellem 75B vagy C méretű (áruház méretezése válogatja). Ha nincs rajtam melltartó, futás közben fáj, ahogy lötyög. Ez jó érzéssel tölt el, mert így tudom, hogy valamennyire azért nagy. :D Nekem minden melltartóm nagyon kényelmes, mert ügyelek a jó méret kiválasztására vásárláskor. Akárhogy hajolok vagy mozgatom a kezemet, nem áll el, így nem lehet belátni. Sajnos sok nő van, aki erre nem is figyel, és ahogy pl buszon kapaszkodik, az egész melltartó eláll, és szinte a bimbóját is látni lehet. Szerintem ez nagyon gáz. Akinek kicsi a melle, az vagy nagyon kis méretű, szinte szivacsos melltartót hord, vagy topot.


20N

2017. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Értem azért az nagyon durva hogy nem tudjátok kontrolálni a vérzést meg a fájdalmat,nagyon nagy tisztelet nektek lányok és nők!Amúgy a vér az folyik rendesen vagy igy csöpög?
2017. márc. 28. 20:31
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Néha érzem, ahogy folyik. Csöpögni nem igazán tud, mert ahogy kiér a hüvelyből, a kis- és nagyajkakra folyik. Utána meg a betétre. Az a legjobb érzés, amikor tüsszentek egyet, és "szültem egy medúzát" érzésem lesz odalent. 😂
2017. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Jézusom,az szép lehet na legalább feltudtál viditani egy kicsit utólsó :D
2017. márc. 28. 20:41
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó ismerős érzés..XD ilyenkor haragudni tudok az egész világra..:D
2017. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg ha még csak ha tüszentetek is egy nagyobb adag ki jön?
2017. márc. 28. 21:19
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Nekem még mikor pl. Tesin ugrálni kell akkor is. (Ez szörnyű érzés szokott lenni, mindih azt hiszem át áztam:D)
2017. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!