Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néptánc próbára milyen ruha...

Néptánc próbára milyen ruha kell egy lánynak általában?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 10:57
 1/3 gergelice16 ***** válasza:
Próbára elég olyan váltóruha, amiben tud mozogni. Fellépésekhez már kell karakter cipőt is venni.
2018. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dodiegenet válasza:

ahol én táncoltam előírás volt a:

lányoknak próbára harisnya, rá a tornadressz, egy póló, biciklis gatya (comközépig vagy térdig érő, esetleg még a háromnegyedes is megfelel), egy próbaszoknya (kötős vagy gumis derekú) és egy krakter cipő vagy balett cipő (tánctól függően, a szaaldgálós, pörgős táncokhoz karaktercipő, a többihez balerina cipő). nálunk sok lány volt, hogy csak bemelegítés után váltott balerina cipőről karakterre. attól függ milyen korsztályban táncolsz, 11-12 év felett már szeretik ha a csatos karaktercipő fűzősre vált.

fiúkéról pontosan nem tudok, de nálunk ők mindig egy pólóba, melegítő nadrágban és cipőben voltak (legtöbbjükön fűzős karaktercipő vagy néha-néha jól hajló sport cipő)

remélem tudtam egy kicsit segíteni, ha bármilyen más kérdésed van privátba válaszolok szívesen.

2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez mindenhol más. Nálunk szeretik a tanárok ha van próba szoknya (alatta harisnya vagy cicanadrag) és próba cipő (tutyit, karakter). Fiúknál pedig melegítő, póló, és kényelmes cipő (ez lehet sport cipő is, persze ha egy nagyobb volumenű próba van karakter vagy csizma)
2018. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!