Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
szoktam tanulni de van hogy nem tanulom meg az anyagot mert elkezdek telefonozni de amikor ülök felete 3 órát 4,5 re felelek
2019. febr. 26. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell vele foglalkozni. legalábbis nekem ennyivel működött. volt, ami érdekelt, akkor ott könnyen, bármiféle "eröltetés" nélkül leültem és jóformán csak átnéztem. aztán ami meg csak kicsit érdekelt, ott meg ami megragadt és ennyi, kaptam egy rosszabb jegyet.


mondjuk nekem általában jó tanáraim voltak, így a tantárgyak nagy részében úgy voltak leadva, hogy érdeklődjek is utána, ne unjam el.

2019. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele,sajnos én eléggé lex*rtam. Meg is lett a következménye. . . Kissé bizonytalan élet, x*r fizu... Most döbbentem rá,hogy meg kell változtatnom az életem, különben szenvedni fogok.. 24L
2019. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ezüstkutya ***** válasza:

En fel szoktam mondani hangrogzitore és mivel sokat vezetek közbe tudom hallgatni. Van, h zenét is dobok alá így egész jól megmarad és közbe haladok amivel kell. Persze van, h már azzal megtanulom az anyagot mi közbe felmondom, ezzel foglalkozok vele.

Közbe hozott magával egy pozitívumot. Tok jól kiismerték egy programot amivel király dolgokat lehet csinálni.

2019. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!