Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mik a legkedvesebb...

Nektek mik a legkedvesebb gyerekkori emlékeitek?

Figyelt kérdés
Én például imádtam a nyári szüneteket, amikor a lakótelep játszóterén bandáztunk sokat nagy csapatban gyerekek. :) Bunkert építettünk, fogócskáztunk, bújócskáztunk, óriási homokvárakat építettünk, beszélgettünk, alig lehetett hazazavarni minket.
2019. márc. 3. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem kevés van, mert az alkoholista apám tett róla, hogy ne legyen felhőtlen gyerekkorom. Ennek ellenére, tudtam nevetni, játszani, de mindig ott volt bennem egyfajta szorongás, hogy én a hátterem miatt kevesebbet érek.

Mi is építettünk az erdőben bunkert, meg lány létemre sokat fociztam, ezek jó emlékek, de igazából nem szívesen gondolok vissza erre az időszakra.

2019. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:

Amikor megtanultam olvasni 4 évesen és rákaptam a könyvekre.

Iskolás koromban a sok énekkaros/dalszínházas fellépés. Érdekes volt, mert a suliban az énekkar/színikör a kitaszítottak világa volt. 99%-unkat valamiért bántották, csúfolták de ott teljesen más volt a légkör. Gimis koromban is az énekkarban lettek először barátaim de az már nem számít annyira gyerekkori emléknek.

2019. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez, mint neked Kérdező, csak én a tesóimmal csináltam ezeket :D Sokat gyilkoltuk egymást (vagyis inkább ők ketten engem, mert én voltam a legkisebb), de ha béke volt, akkor rengeteget játszottunk együtt. A régi közös családi karácsonyokra is nagy nosztalgiával tudok visszagondolni, még a 2000-es évek elejéről.

Naphosszat tudnék sztorizgatni, de nem lennék képes közülük kiemelni egy "legjobb" emléket.

Hálás vagyok az életnek, hogy bár a tinédzseréveim már eléggé keserűen teltek, de a gyerekkorom irigylésre méltóan alakult. Egy szerető, komplex családdal, sok játékkal, sok közös élménnyel és rengeteg szép emlékkel, amiken jól esik nosztalgiázni :)


25/F

2019. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.-es ha ez a vonal, akkor folytasd kérlek. Mik a legrosszabb emlékeid, ha ezek a legjobbak?


Nekem a családi dumcsizások, sírva nevetések...

2019. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor bepisiltem a félelemtől, hogy apám megint meg fog verni.


Ja, nem, várj. Ez nem volt jó.

2019. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen rossz gyerekkorok is vannak - sőt, az a benyomásom, hogy ez a többség. Ennek nem így kéne lennie, és szerintem csomó embernek nem szabadna gyereket vállalnia.

Annyi szomorú sztorit olvasok itt a GYK-n, hogy most szerettem volna már valami pozitívat is felszínre hozni.


14:08

Én is fociztam lány létemre, és bár nem volt a kedvencem, ez is a jó élmények közé tartozott.


14:10

Azta, ilyen hamar megtanultál olvasni? Gratula! Nekem az elején nehezen ment, aztán mondjuk a végére én is belejöttem, és faltam egyik könyvet a másik után.

Jó, hogy találtál egy közösséget, ahol végre jól érezted magad. :)


14:17

Hú, tényleg a karácsonyok is jók voltak az elején nálunk is! :D (Míg a családi viszályok miatt fel nem hagytak vele.)

A kamaszkorom már nekem sem volt jó, de szerintem nekem is fontos alapot nyújtott a viszonylag nyugis és élménydús gyerekkor, hogy a későbbi nehézségeket könnyebben viseljem.

2019. márc. 3. 17:22
 7/8 Metionin ***** válasza:
Igen, aki állandóan egyedül van az hamar megtanulja lefoglalni magát :D addig kérdezgettem hogy és ez melyik betű, és az melyik?- hogy egyszer csak észrevettem hogy összeállnak a szavak. 4 évesen mentem oviba és addigra el tudtam olvasni a falon hogy mi lesz az ebéd és tájékoztattam a többieket :D
2019. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Puffinlekvár ***** válasza:
Amikor a házunk előtt rohangáltunk a nagy gazban a fáról szedegetve az epret és a kutya is ette ês nagyobb volt a gaz, mint én. :) Amikor a bátyám elvitt motorozni és pont előttünk haladt el egy birkacsorda.:D
2019. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!