Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leggonoszabb és a...

Mi volt a leggonoszabb és a legkedvesebb tetted?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Még általánosba egy fiú aki szerelmes volt belém elhívott hozzájuk, szóval megkérdezte hogy nem lenne-e kedvem, én meg nagyon durván és bunkón közöltem hogy biztos hogy nem. Utána szegény csöndbe is maradt. Ez nagyon gonosz volt, így utólag visszagondolva. :(


Volt barátnőmet az összeveszésünk után lejárattam az "exei" előtt, (az egyikbe szerelmes is volt akkoriban) mindent kitálaltam, minden mocskos titkát, olyan szinten lejárattam ahogy embert csak le lehet. Mondjuk ő meg érdemelte.

Anyámnak többször is majdnem neki mentem, vagy amikor közeledett felém hogy megverjen védekeztem és arrébb löktem. Volt hogy fazékkal akartam fejbe verni.

Tesómnak feltörtem a facebookját és az volt az esti programom hogy olvasgattam az üzeneteit.

Csináltam csoportot fb-on egy személyről. És nem pozitív dolgok voltak benne... :D

Ja meg hazugságok...hazugságok hátán, főleg a szüleimnek.


Kedves dolgok:

Akárhányszor beteg volt vagy haldokolt egy állatunk, kiscica, vagy csak egy kiscsibe mindig ott voltam mellettük, próbáltam meggyógyítani őket.

Ha meglátok egy döglött egeret, békát, madarat vagy valamilyen állatot az úton átrakom füves területre és betakarom levelekkel, földdel ha a helyzet úgy engedi. Vagy döglött rovarokat eltemetek, pl. egyszer egy pókot szedtem ki a wc-ből és eltemettem az udvaron. Pedig pókfóbiás vagyok de nem akartam hogy szegény a csatornába maradjon.

Kiskoromba mindig bedobtam a félig halott halakat a kerti tóba amiket apám fogott, hogy ne legyenek megpucolva. :D

Hajléktalanoknak, utcazenészeknek adok pénzt sokszor.

Öreg néniknek átadom a helyet.

Tesómmal még nyáron szórakozásból puszedliket dobáltunk be postaládákba. Bár nem hiszem hogy van aki megenné. :D

Lakótársaimnak sokszor vettem kaját, amikor nem volt nekik. Meg főztem is.

Még alsóba barátnőmmel megbeszéltük hogy odamegyünk bókolni a tanárokhoz, odaálltam a tanítónéni elé és azt mondtam hogy xy néni te olyan szép vagy. Elmosolyodott meg tök jó kedve lett utána. :D


Ezeken kívül van még rengeteg csak ezek jutottak eszembe.

20/l

2016. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, érdekes volt.

"Volt barátnőmet az összeveszésünk után lejárattam az "exei" előtt, (az egyikbe szerelmes is volt akkoriban) mindent kitálaltam, minden mocskos titkát, olyan szinten lejárattam ahogy embert csak le lehet"


Elég érdekes hogy egyszer így simán lejáratsz valakit nagyon, utána pedig kis rovarokat mentesz meg.

2016. szept. 30. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Leggonoszabb? Egyszer tinédzserként elég nagy bajt okoztam részegen, inkább nem részletezem.

Manapság pedig lekezelően bánok az emberekkel, ráadasul lelkiismeretfurdalás nélkül, önös érdek vezérel és ez már igy is marad.

A legjobb? Nehéz kérdés...Egyetlen dolog jut eszembe, a volt barátnőm, akit mindennél, mindenkinél jobban szerettem. Annál jobban már nem lehet. 25F

2016. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmm... A leggonoszabb talán az volt amikor egy srác szerelmes volt belém és hiába próbáltam, nem tudtam lerázni. Ezért azt mondtam neki pár napig, hogy nagyon szeretem meg eddig nem mertem elmondani, aztán csak lazán leráztam azzal, hogy csak vicceltem, hagyjon békén. Megbántódott de nem érdekelt, majd tovább "zaklatott" találkozni akart amibe belementem de nem mentem el a megbeszélt helyre hanem pár osztálytársammal megnéztük és ő tényleg ott volt. Utána már nem nagyon beszéltünk, de évekkel később is mindig nézett es volt, hogy írt is bár visszafogottan.

Amikor ezek történtek általános iskolás voltam mondjuk :D de középiskolába jártam már amikor nézegetett.

Utólag visszagondolva gonosz volt, de egyszerűen nem tudtam sehogy lerázni. Ma már másképp csinálnám.


Legkedvesebbet nem tudok. Az elsőhöz hasonlóan, gyakran én is kimentek rovarokat a vízből (pedig irtózom tőlük), minden bogarat próbálok úgy kitessékelni a házból, autóból, hogy ne öljem meg. Ritkán látok hajléktalant vagy szegény embert de veszek nekik kaját illetve adok pénzt még akkor is ha tudom, hogy nem biztos, hogy jó helyre kerül. Az emberek érzései manapság jobban érdekelnek, próbálok foglalkozni az emberekkel.

2016. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A jó tetteket még kiegészíteném azzal, hogy ha látok például penztárakná olyan kis dobozt amiben beteg, árva vagy szegény gyerekeknek gyűjtenek és hivatalos, akkor automatikusan mindig beledobom az apró visszajárót.

2016. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leggonoszabb: Drogot árultam kb 4 évig több ember majdnem belehalt kb a szemem elött, de volt rá példa hogy csak röhögtem, mert annyira bevoltam álva én is.

Legkedvesebb: Adakozó típus vagyok tehát igazából nem tudok konkrét dolgot elmondani ,mert sok kedves tettem volt ebből fakadóan (nem csak anyagi javakra gondolok) sok embert megvédtem, vagy dolgoztam helyette mivel neki gyengébb fizikuma volt ilyesmik(nem tűnik nagy dolognak) pedig szerintem ezeknek is nagy jelentőségük van több embert lehúztam arról a bizonyos rossz útrol, és még többet lefogok.

2016. okt. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leggonoszabb az volt mikor megkínoztam egy férfit és élveztem ahogy szadizhatom,szégyenletes de ez van,privátokat nem kérek.
2016. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!