Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasonmásomat hogy találhatnám...

Manócska1 kérdése:

Hasonmásomat hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés
hasonmás,keresés

2019. márc. 5. 17:05
 1/9 anonim válasza:
Jó kérdés, engem is érdekelne :D
2019. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel. Ma leszólítottam valakit a metrón mert azt hittem, hogy ott volt egy hétvégi sporteseményen. Aztán kiderült, hogy azt se tudja mi az. Pedig le is van fotózva (az aki ott volt) és tök úgy néz ki.
2019. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak angol oldalt tudok:

twinstrangers.net

2019. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. márc. 5. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Veled egy év+hónap+napon születettek hasonlóak, valamint a néhány napon belül (év+hónap+naphoz képest), de azonos órában (-+1 óra) születettek.
2019. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az iménti válaszomra jött egy privi, itt ragálok, hátha mást is érdekel. A válaszom h évekkel ezelőtt találtam valamit a neten, ahol lehetett regisztrálni év+hónap+nap nyilvánossá tételével, és ezen paraméterekre rá lehetett keresni. Lehet h manapság is létezik ilyen online, keress rá! :)
2019. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és nyilván minimum arcfotó is volt társítva (bár lehet h csak regisztráltak láthatták, nem emlékszem pontosan), meg rejthető elérhetőség, regisztrációt követően.
2019. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,megpróbálom
2019. márc. 8. 16:57
 9/9 A kérdező kommentje:
nem sikerült :(
2019. márc. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!