Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is volt már, hogy...

Veletek is volt már, hogy semmi kedvetek nem volt megünnepelni a szülinapotokat?

Figyelt kérdés

Szóval pár nap múlva lesz a szulinapom, de valahogy nem érzem azt, hogy hű, de meg akarnám ünnepelni vagy hogy ‘igenyelnem’, hogy valami extrább dolog történjen aznap (pl.: elmenjunk étterembe a családommal vagy ilyesmi) vagy hogy egyáltalán máshogy teljen, mint a többi nap

Pedig nem vagyok/leszek idős és semmi negatív esemény nem történt az életemben, ami miatt ezt kellene éreznem


Veletek volt már ilyen?

Legyszi korral, köszi :)



2019. márc. 5. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Mióta impotens vagyok, azóta s halálom napjának tudnék csak örülni.
2019. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Volt ...

És.....

Van :(

Oops!

2019. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

32, igen az előző szülinapom volt ilyen. Nem volt kedvem hozzá. Ahhoz se, hogy a fészbukos ismerősök muszájból írt köszöntéseit olvasgassam, így a dátumot levettem az oldalamról. Így aztán csak a közeli család köszöntött, az belefért, illetve egy szombati ebédet tartottunk szűk családdal és annyi volt.

Se bulizni, se semmihez nem volt hangulatom. Nem volt rossz kedvem, csak úgy éreztem, felesleges.

2019. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát én sem csinálok ebből nagy ügyet..ugyanolyan nap mint a többi...most januárban 23 éves lettem és csak a hangulat kedvéért csináltunk egy kis bográcsost meg vettem tortát de nem ittam halál ra magam...nem az a tipikus "meg kell ünnepelni"

Nem tartom nagy dolognak ha egyedül élnék abszolút nem érdekelne!

2019. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Harmincadik születésnapom volt ilyen meg azóta mindegyik nagyjából :S
2019. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem eleve ünnepnapra esik, így amiatt eleve mindenki köszönt mindenkit, akik pedig jobban ismernek, azok megtoldják egy "boldog szülinapot"-tal is.

(21)

2019. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jövő héten leszek 21. nem szeretem a szülinapom. Párszor ünnepeltem barátokkal. Tavaly a 20. Egész jó volt de azt is más szulinapjával tartottuk egybe.


Önbizalmam sosem volt ahhoz hogy szülinapi bulit vagy összejövetelt szervezzek házigazdaként és sosem leptek meg a "barátaim" , pedig jól esett volna , ha már én többször is szerveztem meglepi szülinapot számomra régen fontos embereknek. Tényleg mindig vártam hogy legyen egy meglepi szulinap de sosem. Van hogy elfelejtik..ha nem lenne kint közösségi oldalon..le is fogom venni. Nem szeretem a felhajtást magam körül. Három szülinap egyben megtartva családon belül és kész.

2019. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont így érzek most,jövő héten lesz.Nincs pénzem,hogy meghívjam a barátnőket valahova.Pedig számítanak rá,mondogatták múlt hónapban az egyikük szülinapján én leszek a következő.A három közül egy értené meg a helyzetem,így inkább nem is mondok semmit.Úgyse találkozunk sűrűn,nem vagyunk képben egymásról.A családommal se túl jó a kapcsolatom,néha legszivesebben kiszállnék az életből.
2019. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7- es válaszoló hasonlót én is tapasztaltam nekem van két olyan ismerősöm barátoknak már nem nevezném őket akik nem köszöntöttek semmilyen formában én őket igen,ajandekkal is.Csak annyit vártam volna,hogy felköszöntsenek.Amikor néha megtették inkább kényszeredett volt.Ami nem jön szívből azt jobb hagyni.
2019. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
én olyankor mindig hatalmas bulit csapok. meg maskor is. de foleg akkor.
2019. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!