Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl reagálnám, hogy a barátaim...

Túl reagálnám, hogy a barátaimmal nem tudnám megünnepelni a szülinapom?

Figyelt kérdés

Jövő hét pénteken lesz a 18. szülinapom. Már hetekkel ezelőtt felvetettem azt az ötletet (hogy mindenki el tudja intézni a dolgait), hogy úgy mint májusban a barátnőméné leüljünk egy kocsmában ennénk egyet, iszogatnánk beszélgetnénk és ha megunjuk esetleg még sétálunk vagy hazamegyünk, kinek hogy esik. Tudom, hogy egyik barátnőm jár különböző versenyekre másik barátom meg dolgozik, ezért szóltam előre, hogy még ha nem is pénteken de legalább szombatra üljünk össze. Mondták még meglátják.

De a hét elején írta a haverunk, hogy hétvégére szabit vett ki, üljünk össze. Barátnőm egyből helyeselt, hogy de jó menjünk, de írtam, hogy a hétvégén nem leszek itthon, meg mi lenne ha 1hét múlva ülnénk össze? Válasz erre egy ideig nem érkezett, de a haverom azt írta, hogy nem tudja, hogy dolgozik de a szabit erre a hétvégére muszáj volt kivennie, barátnőm szintén azt írta, hogy még nem tudja, hogy hogyan mennek versenyre vagy próbára-többnyire már hónapokkal azelőtt tudják mikor mennek, és mivel hetekkel ezelőtt szóltam, nem mondta, hogy akkor lenne e versenye, vagy ha meg próba lenne pénteken azt megérteném, hogy utazik 60km ide-oda de szombatra nem válaszolt semmit. Most meg az van, hogy miért nem tudunk összeülni miattam, legközelebb lehet nem tudnánk.

Utána való hét sem jó egyikünknek sem, vagy dolgozunk vagy verseny van.

Én reagálnám ennyire túl vagy ha eddig minden szülinapot/vizsga végét megünnepeltünk novembertől-májusig akkor az én szülinapomat miért nem?



2017. júl. 6. 13:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Hetek alatt nem azt kell érteni, hogy két hete, hanem olyan jó május közepe, sőt még azelőttről is mert egy másik osztálytársammal egynapon születtünk és mindig beszéltük, hogy együtt szülinapozunk- csak ő leszakadt tőlünk
2017. júl. 6. 13:07
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem minden hónapban voltunk, hanem haverom húgának novemberben volt a szülinapja, haveromnak februárban, barátnőmnek májusban és áprilisban is voltunk mikor vége lett a vizsgáinknak. Meg ha volt buli akkor néha-néha lementünk. Nem ittuk magunkat csatak részegre!!
2017. júl. 6. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán érthető a leírás.

Jövő héten egyik nap sem jó nekik? Sem péntek, sem szombat, sem vasárnap?

Én nem ragaszkodom ahhoz, hogy a napján jöjjünk össze, mert az eléggé bonyolult, főleg, ha hétköznapra esik. Az utána levő 1-2 hétben valamikor összejövünk. És persze nem is ér rá mindig mindenki. De ez sem zavar, hogy nincs ott mindenki. Én sem tudok mindig mindenkihez elmenni.

2017. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétköznap szintén dolgoznak/próbán vannak, meg hétköznap nincs hova mennünk-falu. 2hét múlva meg mindenki megy arra amerre lát. Egyik edzőtábor, másik dolgozik, én dolgozok vagy tanulok. Akiket hívnék ők ketten, barátnőm barátja (3), egy másik osztálytársam, aki szintén dolgozik, meg egy volt osztálytársunk, de ő sem lesz itthon sokáig. Lennénk kb. 5en max 6-an.
2017. júl. 6. 13:27
 5/5 A kérdező kommentje:
És az osztálytársam illetve volt osztálytársammal, jóban vagyok, de csapatban jobban tudunk beszélgetni.
2017. júl. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!