Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Japán tetoválások japánban....

Japán tetoválások japánban. Gáz lenne?

Figyelt kérdés
Sose tettem még fel itt kérdést de remélem valaki válaszol :( Szeretem japánt és egy nap el is jutok oda.Viszont rengeteg rajtam a japán , anime és rajzfilmes tetoválás. Szerintetek a japán tetoválás japánban gáz lenne?O.o bocsánat ha hülyén írtam le... Szerintetek hogy viszonyulnának ahhoz ha egy külföldi szarrá van varrva japán dolgokkal?

2019. márc. 9. 22:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam de lehet hogy lényeges.. karok végig és nyak is.
2019. márc. 9. 22:36
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem kiröhögnek majd. De csak így futón. Nem te leszel az egyetlen, láttak már ilyet. Csak egy hülye turista leszel a sok közül. De lehet lesz olyan, akinek meg pont tetszeni fog.
2019. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2019. márc. 9. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem csak véletlenszerű szavak hanem normális minta akkor szerintem nem olyan gáz. Azonkívül ha fel vagy öltözve gondolom úgysem látszik.
2019. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendesen össze van dolgozva.Geishak , samurai-k stb. és mint mondtam mindenhol ilyesmim van kézfej és nyak is szóval nem takarható
2019. márc. 9. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Egyéntől függ. Ismertem olyan japánt is, aki kifejezetten vonzónak találta a tetoválásokat, de olyat is, aki mélységesen megvetette, és hülyének nézett mindenkit, akin volt.

Szóval biztos lesz kint, akinek tetszik, meg olyan is, akinek nem. Nem lehet általánosságban jósolni.

Ami viszont egyéntől független, hivatalos szabály: tudj róla, hogy strandra és gyógyfürdőbe nem fognak beengedni tetoválással.

2019. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz amit te annak érzel, szerintem nem az.
2019. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Japánban alapvetően megvetik a tetoválásokat, bármilyenek is legyenek. Vannak olyan fürdők, ahova be se engednek, ha tetoválás van rajtad. Ők a tetoválást fejben a bűnözéssel kötik össze, gondolom a yakuzák miatt. Persze biztos vannak kivételek, de úgy tudom ez az általános nézőpont náluk.
2019. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

Bár, mivel rólad ránézésre is lehet majd látni, hogy külföldi vagy, szerintem azért elfogadóak lesznek. Max. azt fogják gondolni magukban, hogy "hülye, turista".

Amúgy tedd fel magadnak a kérdést visszafele. Te mit gondolnál, ha idejönne egy japán és tele lenne varrva Mézga Családdal, Vukkal, Ludas Matyival, meg matyó hímzés mintával, meg ilyenekkel? Kb. azt fogják gondolni a japánok is. Lesz akinek tetszik, lesz akinek nem.

2019. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy gáz lenne, hanem könnyen balhéba is keveredhetsz. Kint Japánban nem úgy vannak a tetoválással, hogy csak úgy szórakozásból csinálják össze-vissza, egy-egy tetkónak meg van a jelentése. Még a legapróbb részleteknek is pl.: a sárkánynak hány ujja van, stb. Átlagember tojni fog rád, de a részegek simán beléd köthetnek emiatt. Japánban meg baromi sok a részeg, mivel elvárt dolog a férfiaknál, hogy munka után kocsmázzanak a munkatársaikkal.
2019. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!