Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért beszél ez a lány ilyen...

Miért beszél ez a lány ilyen lekezelően rólunk férfiakról?

Figyelt kérdés

Van egy lány évfolyamtársam. Aki folyton lekezelő megjegyzéseket tesz. Nem csak a férfiakról, hanem úgy általában mindnekiről, de minket férfiakat különösen szid, pedig neki is van barátja.

Pl. múltkor épp arról beszéltek a barátnőivel, h van egy lány évfolyamtársunk, aki koszos,büdös igénytelen.

Majd megjegyezte ez a csaj, hogy -Hát a férfiaknak az ilyenek jönnek be.

Erre én mondtam, hogy: -Hát azért álljon meg a menet!

Erre visszaszól nekem, hogy: - Gábor! Férfiakról beszélünk!

Erre mondom, h: -Bmeg!

Erre ő,: -Annyi perverz állat van manapság.


2019. márc. 10. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem olyan családban nőtt fel ahol nem volt érték a férfi. Sajnálom a csajt. Nehogy magadra vegyél bármit is a mondandójából.
2019. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert fáj neki valami de nincs feszültségoldó stratégiája, ezért kiprojektálja.
2019. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell vele foglalkozni.
2019. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Nárcisztikus liba.Te meg még rá is hagyod a végén.Mondjuk nem tudnok ilyen emberrel beszélő viszonyban lenni(ismerek is egy ilyet),de Te valamiért mégis.Téged is befolyásol ezzel ritka undorító viselkedéssel.Van véleményed róla,mégis a társaságában vagy.
2019. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"Gábor! Férfiakról beszélünk!"

Itt elgurult volna nálam a gyógyszer...

2019. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rockarc válasza:
35%

Flugos nokkel miert allsz szoba? Valami nem 100-as nala. Noktol meg kulonosen szokatlan ez a fajta erzeketlenseg. Mit kezdesz egy novel, akinek lathatoan nincs se esze, se erzesei? Valszeg varja a maga perverz allatat, de az nem te vagy.


42F

2019. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy kezelhet minket fériakat úgy, mintha valami külön állatfaj lennénk, akik ilyen igénytelen nőkre buknak.
2019. márc. 10. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem minek pocsékolod az idődet és energiádat negatív érzelmekre és gondolatokra, hisz így csak abban van több részed amit nem akarsz. :)
2019. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Megadnám neki egy jó pszichiáter számát, mert láthatóan nem egészséges az a lány. Ha nem megy el a dokihoz, az azt jelenti, h nincs betegségtudata. Akkor menthetetlen, a továbbiakban elkerülném őt. A barátaimat felvilágosítanám a helyzetről, h tudják mire számíthatnak, ha az illetővel kommunikálnak.
2019. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A képlet egyszerű: Kellett volna neki az a csóka, aki inkább az "egyszerűbb" lányt választotta, nem őfelsőbbrendűségét. És most köpni-nyelni nem tud...


Az egyszerűbb lány így egy koszos büdös rohad disznó lett, rajtad meg a többi srácon azért néz így át, mert ilyenkor csak azt az egy csókát látja a szeme előtt.

2019. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!