Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hátrány ismerkedésnél, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ismerkedésnél, ha egy lány biszexuális?

Figyelt kérdés

Nem, a biszexualitás nem arról szól, hogy nem tud hűséges lenni és egyszer lányt, aztán fiút akar. Csak azt, hogy bármelyikkel el tudja magát képzelni. Tehát abszolút nem hűtlen, leszögezem.

Emiatt a sztereotípia miatt sokan csúnyán néznek ránk, de azért van olyan, akit ez nem zavar?


2019. márc. 7. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Vannak akiknél hátrány, de ez tök jó dolog. Legalább gyorsan ki lehet szűrni a selejtet.
2019. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ezzel kezd az ismerkedést. Előszőr próbálj meg kialakítani egy bizalamt utána mond el. Ha megbíznék egy nőbe és utàna elmondaná hogy biszex nem örülnék neki de elfogadnám 25f
2019. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy ismerkedünk, napokig, hetekig, aztán szóba hozom mert azért a végtelenségig nem akarom titkolni, és akkor már azonnal jön a :hármas, lehetsz másik lánnyal, én is akarok akkor másik lánnyal lenni, ez undorító, meg fogsz csalni, stb.

Vagy titkoljam inkább évekig?

2019. márc. 7. 21:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Bár én vagyok a lány, és a párom (pasi) biszex, engem nem zavar mert pontosan tudom hogy bízhatok benne. Pont az általad említett sztereotípiától fordul fel a gyomrom.


Én amúgy abszolút nem vagyok romantikus alkat, egyszerűen nem érdekelt a párkeresés, de megtalált a szerelem és nagyon boldog vagyok :) Egy ideje azon gondolkozom, hogy lehet én is biszex vagyok - bár képtelen lennék bárkivel is elképzelni magamat a páromon kívül, se férfival se nővel.


A barátságunk elején közölte velem, hogy első látásra belém esett, és azt is elmondta hogy biszex - úgyis meg fogom tudni, miért tartaná titokban? Plusz ha bajom van vele, akkor pláne ne akkor érjen meglepetés, ha már alakul valami.

2019. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#3 Akkor ismerkedj lányokkal, ebben az esetben ők nem problémáznak.
2019. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
0%

Dehogy zavar, sőt! :)


A sztereotípiáknak (3-as szex, lánnyal csal meg stb.) a biszex lányokkal kapcsolatban mi férfiak nagyon tudunk örülni :)


De ha hűséges vagy az sem gond :)

2019. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem tuti nem zavarna, ha őszinte. Más oldalról pedig kifejezetten tetszene a dolog.;)
2019. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát... van benne valami furcsa (talán picit nagyobb a köre azoknak akik "elcsábíthatják mellőlem"). De nem értem, miért fontos ez? Ha valakivel vagyok, őt szeretem, tehát eszembe nem jutna hármasozni meg hasonló baromságok. És ha velem van, akkor velem van,tehát feltételezem engem szeret. Ha hűséges akkor úgysem csal meg, ha pedig nem, akkor pedig mindegy, milyen neművel teszi ezt. Jólesik ha elmondja mert a bizalom jele ha őszinte, de a kapcsolaton nem hiszem, hogy változtatna ez bármit. (32/F)
2019. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van akinél hátrány, van, akinél előny. Akinél hátrány, azt nem nagy kár hanyagolni, de azzal is vigyázz, aki szerint ez kifejezetten előny, mert általában ezek azok akik azt hiszik, hogy mindenféle bizarr dologra vevők a bi nők, + fétis nekik ez az egész.

A legideálisabb, ha olyan férfit keresel akinek full közömbös az egész, vagy hozzád hasonló bi; esetleg leszbikus nők között keresgélsz. (Bár úgy hallottam hogy sok leszbikusnál is hátrány, ha egy nő bi.)

2019. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte és hűséges vagy akkor nem értem miért lenne hátrány
2019. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!