Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy bár nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy bár nem vagytok labfetisesek, de a lány lábfeje egyszerűen taszító volt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Volt ne is mond a csajnak olyan kalapács újai voltak mint egy jó felszerelt kovács műhelyben.
2019. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Bizony többször is volt már ilyen. Nekem akkor tetszik igazán egy lány, ha minden porcikája szép, de minimum ápolt. Rengeteg csaj nem ápolja rendesen a lábát: bütykös láb, bőrkeményedés, repedt sarok stb. Számomra az ilyesmi nagyon lehangoló...
2019. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A fiatalok közt is sok ilyen van?
2019. márc. 1. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell ahhoz fétis. Ha egy lánynak nem vékonyak a kezei, az újjai, a lábfeje, vastag a csuklója, a térde, a bokája, nálam onnantól kezdve nem működik. Taszít.
2019. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudjátok, hogy lábformáról, ujjak formájáról, vaastagságáról nem a nő, hanem a genetika tehet? Az más, ha elhanyagolt ápolatlan, az már igenis a nő felelőssége. De amiről nem tehet, azért ne legyen már elhordva mindennek...
2019. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudják,ugyan.Majd küldjétek el bütyök,és lábujjkissebbítő műtétre.Meg bokaleszívásra.
2019. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A srácokat sörhas műtétre küldeném.
2019. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"Volt olyan, hogy bár nem vagytok labfetisesek"


nem, ilyen még nem volt

2019. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Hagy döntsem már el mi tetszik! Ugyanakkor 40 felett 182cm és 87kg vagyok. Bármennyire is fáj kedves, de nincs sörhasam, mondhatni elég feszes az izomzatom. Remélem nem baj? Annyira élvezem amikor sorra dőlnek meg a sztereotípiák rajtam. Amikor egy 24 éves lány elismerően vélekedik rólam, akkor azt hiszem nem szorulok sajnálatra! :)
2019. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De hogy is nem a nők tehetnek arról ha bütykös a lába. Szűk és magas sarkú cipők viselése okozza persze ha genetikailag olyan arról nem tehet. Nekem is akkor kezdett jönni kifele mikor szűkebb volt a cipőm mint ezek a balerina cipők hát azóta akkor hordom ha muszáj és már fel se tűnik. Szóval én tehettem róla de már tettem ellene és már szép lábfejem van.
2019. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!