Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hogy telt a hétvége?

Kinek hogy telt a hétvége?

Figyelt kérdés

Egész hétvégén nyomott voltam, kedvetlen és semmihez sem volt kedvem. Fel se keltem volna az ágyból, de vannak bizonyos muszáj dolgok.


Közben azt is figyeltem hogy az emberek be vannak húzódva a házba, a szomszédokat napok óta nem láttam, nem tudom mi ez, de érdekes hogy alig van mozgás. Ti is így be vagytok punnyadva?


2019. márc. 10. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A rossz idő miatt szerintem én se mentem volna sehova, de betegség miatt nekem is elég nyomott a kedvem.
2019. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vidékies kerületben lakom és egy ideje már így van hogy alig látok mozgást. A szomszédokat nem látom napi szinten, ünnepekkor sincs jövés menés náluk. Teljes kedvetlenséget látok mindenhol, nincs az a nyüzsgés mint azelőtt.
2019. márc. 10. 17:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Jól, sőt kimondottan jól.
2019. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szombaton rosszkedvű voltam, de a mai nappal sikerült jól zárni a hetet. Kérdező, rossz napok mindig vannak, lesznek, törekedj arra, hogy a holnap sokkal jobb legyen és ne ugyanazzal a mentalitással kelj fel.
2019. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most tényleg rossz és zaklatott napjaim vannak és ebből sajnos nem látok javulást, de meglátom a napokban a jót is.
2019. márc. 10. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Képzésen voltam, amin vizsga volt, vége lett, így cseppet depisen, de reménytelien nézek ezen területemmel kapcsolatban a jövőbe. Azonban a jövőhéttől félek...
2019. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kell félni, mindenből van kiút és mindenre van megoldás, ha nem is most, majd egyszer. Sokszor voltam úgy hogy azt mondtam kész, végem és másnap jött a változás. Pillanatok alatt jóra fordult a trutyi. :)
2019. márc. 10. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
A következő hétvége teljen vidámabban, csak rajtad múlik. Miért nem látod a javulást?
2019. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pénteken későn értem haza egy céges ünneplésből, szombaton nem volt kedvem kimozdulni, így csak kialudtam magam, rendbetettem a lakást, főztem, sorozatot néztem és olvastam, vasárnap délután viszont átmentem egy barátnőmhöz vacsorázni és beszélgetni. Gyárilag képtelen vagyok túl sokáig punnyadni :)
2019. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én meg most pont olyan időszakban vagyok hogy nem érzem jól magam sehogy sem, kedvtelenül telik minden nap. Senki nem hallgat meg úgyhogy egyedül teszem a dolgom. Nem látom hol a dolog vége vagy lesz e happy end. Nagyon rossz így, tiszta depis lettem. :)
2019. márc. 11. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!