Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a hobbid?

Neked mi a hobbid?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés, mégis nekem vívódás, már unom a szürke életem, kitalálnék valamit, de odáig jutottam, hogy motorozás, hajózás, horgászás, egyik sem köt le és ebből 2 drága is, naagyon. Makettozni próbáltam, de arra nincs türelmem, sem kézügyességem.


Köszi a tippeket és köszönöm a válaszokat is, megtiszteltek. :)


2019. márc. 10. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sportolni nagyon szeretek heti rendszerességgel, ezen kívül fotózni is szoktam néha random helyzetekben, mikor el lehet kapni pillanatokat, van pár albumom. Listázni meg különféle szelektálós módszerekkel kísérletezni, a praktikusság elég nagy mániám és kikapcsol az egész rendszerezés folyamata. Ötleteket gyűjteni, informálódni az egyik kedvenc tevékenységem azokban a témákban, amik érdekelnek. Filmek, sorozatok, játékok alap, olvasni inkább cikkeket. A legfontosabb pedig a self-care. Kívül-belül.
2019. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, 1-2 tanfolyam (talpmasszázs, mediáció, coach).
2019. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tippek? Ismerd meg önmagad. Nem azért élünk, hogy elüssük az időt olyasmivel, ami nem igazán a sajátunk.
2019. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kirándulás, utaztatás, most pedig sportolni kezdek végre :-)
2019. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!