Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a hobbid? Mivel foglalkozol...

Mi a hobbid? Mivel foglalkozol szabadidődben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Fa faragás, bútor készítés, kőfaragás, kertészkedés ez a hobbim és egyben a megélhetésem,

Ezeken kívül futok, úszom heti 3*

Szezonban kajakozom és bringázgatok.

2017. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem nincs semmi hobbim.. (tudom hogy gáz de valahogy én szabadidőmben inkáb fekszek pihenek 😃
2017. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dobolok, és bicajozok. Filmet nézni is szeretek.
2017. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hobbi:

Videójátékok

Rajzolás

Olvasás

Kondi

Írás


Egyéb elfoglaltság:

Netezés

Filmezés

Zenehallgatás

Nyelvtanulás


+Társasági élet.


Mondjuk utóbbi időben egyikre sincs sok időm.

2017. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb hobbim az utazás és minden, ami azzal kapcsolatos (olcsó repjegyvadászás, szálláskeresés, fórumok bújása, hogy jó tippeket találjak nem turistás helyekről, stb stb). Évente minimum 4, de inkább több alkalommal sikerül egy-egy utat összehoznom. Olvasni is nagyon szeretek, heti 3-4 könyvet elolvasok, zenélek hobbiszinten és amikor csak engedi az időjárás, túrázom a környéken.


Ezen kívül (mert ezeket már nem nevezném hobbinak) van társasági életem elég sok különféle programmal, sokszor járok koncertekre, szeretek sorozatokat/filmeket nézni, színházba járni, főzni, új recepteket vadászni és mindenféle konyhákat kipróbálni, imádom a kajafesztiválokat, szabadulós szobákat.. Még vagy fél napig sorolhatnám, nem szoktam unatkozni :)

2017. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresem a motivációmat, hogy elvégezzem az egyetemet.
2017. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasás.:)
2017. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azta! Hát példát kéne venni rólatok, tök jól hangzik amiket egyes válaszadók leírtak! :O

Remélem egy nap én is ilyen részletes listát írhatok.

Bocsi az off-ért :D

2017. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!