Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik valaki aki nem is...

Hiányzik valaki aki nem is létezik. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem értem, ez a néhány ember borzasztóan hiányzik, de soha nem léteztek, viszont rendszeresen álmodok róluk, ott meg van a mindennapi szerepük. Az ottani szerepem is hiányzik. Miért van ez?

2019. márc. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
És mennyire részletes személyek? Tényleg visszatérő álmaid vannak ugyan azokról az emberekről? Mi a te szereped?
2019. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Részletes, valósnak tűnő helyeken, a neveket mindig elfelejtem, nem vagyunk családtagok, de olyan szoros a kötelék, nem romantikus, nem is családias...mint egy csapat, rengeteg helyen voltunk már, egy nagy térkép is van erről a világról, mindig azon a földön vagyunk.
2019. márc. 12. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én álmodtam így valakiről és pár évvel később találkoztam vele a való életben is.
2019. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh... meséld el kérlek. :o
2019. márc. 13. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira különös. Álmomban Nyíregyházán voltam és egy férfi jött oda hozzám, akinek vállig érő fekete haja volt, kissé hullámos. Magas volt és barna hajú.

Aztán egy esküvőn egy távoli rokonom bemutatta a barátját, aki teljesen ugyanilyen volt, sőt mondhatni ő volt az az ember.

Nem olyan jellegű volt a találkozás, hogy ő lett a párom, vagy ilyenek, szóval, nem annyira érdekes.

2019. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!