Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, h egy fiunak...

Létezik olyan, h egy fiunak (haver) barmennyire is hianyzik a lany, nem fogja felkeresni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak, ha nem tudja valamilyen egyéb oknál fogva.

Ha viszont nem hiányzik annyira, akkor természetes, hogy más(dolg)oknak ad teret, időt, és a lányra nem jut.

2017. jan. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, én már 1 éve nem keresek valakit, de ezt már megírtam a legnagyobb közösségi oldalon is Neked, hát nem hiszel nekem?! :D Mazsi ;)
2017. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ritka bugyuta kérdés. Miért nem nyögöd ki inkább hogy mi történt. Nyilván felkúrta valamin az agyát, és azóta nem keres téged, a lány "havert" amin meg te duzzogsz. Nagyon fontos, hogy ne egymással beszéljétek meg, hanem a Gyakorin jósoltass, hogy mennyire kell ahhoz hiányoznod, hogy mégis megkeressen.
2017. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okos vagy:)
2017. jan. 30. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Oka sok minden lehet, körülményektől függ, de ha mondanom kéne egy példát: Fél a visszautasítástól. S ezt úgy értsd, hogy előzetesen összeveszett egymással a két fél, s fél, hogy nem bocsát meg neki a lány. A tehetetlenség érzése nagyon rossz, ha küzdesz valamiért és a szemedbe mondják, hogy nem. Zaklatni meg gondolom a fiú nem fogja a lányt utána, ha normálisabb.
2017. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek hiányzol az előbb-utóbb keresni fog mindentől függetlenül. A többi csak kifogás.
2017. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány meg bántotta, és a fiúnak van önérzete, akkor nem fogja felkeresni.
2017. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!