Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogva tartás után mi lesz?

Fogva tartás után mi lesz?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy késes bűncselekmény áldozata lettem. A két elkövetőt elfogták Az egyiket úgy tudom kiengedték, a másikat pedig valószínűleg lecsukják 5-8 évre terjedően. Félek, hogy visszajönnek és megkeresnek engem, szerintetek van rá lehetőségük?
2019. márc. 13. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell tartandod tőle. Teljesen tisztába vannak vele, hogy annak súlyos következményei lennének. Bírókra, ügyészekre, nyomozókra rengeteg bűnöző dühös, mégsem merik megkeresni őket.
2019. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy megkeres. Örül, hogy kiengedték. Ha megkeres, akkor viszont tuti, hogy őt is lecsukják. Ezt nyilván nem akarja. De persze megértem, hogy félsz, én is félnék. Biztosan nehéz egy ilyet feldolgozni.
2019. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!