Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire mondható szerencsétle...

Mennyire mondható szerencsétlennek az, aki élete során maximum 4-5 idegen országban tudott csak nyaralni? Manapság eléggé jellemző azért, hogy a magyarok is külföldön nyaralnak.

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem egyébként nem vonz az utazás.

Jó, nyilván el szeretnék jutni majd néhány országba, vannak álom-úticéljaim, de nem vonz annyira a dolog, mint általában az embereket.

Én ezt is csak úgy tudom felfogni, mint az összes többi más dolgot, érdeklősési kört. Van, aki falat mászni szeret, van, aki regényeket olvas, van, aki szeret főzni és új kajákat kipróbálni...

Én nem utazgatni szeretnék, miután megnyertem a lottót, hanem letelepedni a hegyoldalban egy olyan helyre, ahol 1 km-re van a legközelebbi szomszéd.



Egyébként 1-2 napra voltam külföldön, Temesvár, Bécs, Pozsony, Párkány, Szabadka. Azt hiszem ennyi. Ezek egy része kvázi nem is külföld.

Eddigi életem így alakult.

Azért szeretnék majd eljutni Svácjba, Skandináviába, NYC-be stb. Csak nem az utazás a prioritás.

2019. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4-5 idegen országban? Az már inkább kifejezetten szerencsés.

Szerencsétlen maximum az, aki sehol se volt még soha nyaralni, de ő sem mindenesetben, mert lehet, csak nem szeretne.

2019. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl jártam Jugoszláviában, Szerbiában, horvátországban, Bosznia-Hercegovinában. A dolog szépséghibája mindössze annyi, hogy mikor ott voltam, elég kemény harcok voltak...
2019. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!