Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ötletetek amit...

Van olyan ötletetek amit véghez szeretnétek vinni de nem mertétek?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem hogy valami újat kitalálni mindegy hogy milyen témakörben,felfedezés vagy cselekedni valamit. Ami átfutott az agyadon és ez neked vagy más embereknek is jót tenne vagy hasznos lenne..stb

Azért kérdezem mert egy átlag embernek is rengeteg gondolata van egy nap és sokszor azt mondja hogy "hát ez hülyeség" és inkább hagyja az egészet, pedig mennyi ilyen "hülyeség" kivitelezése lett híres vagy hasznos.

Érdekes az emberi agy,sokszor lebecsüljük magunkat pedig nem lenne szabad. :)

Nekem konkrétan szoktak ilyen átvillanások lenni de nem tulajdonítok nekik nagy dolgot mert nem fókuszáltam még konkrét akárminek a kitalálásán meg nem is mélyedtem bele a témába, engem inkább jobban érdekel az emberi elme, az agy, a félelemek,hiedelmek...stb ilyen érdekes téma kutatása.



2019. márc. 16. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ötletem volt amit kidobtam mert kételkedtem benne, hogy sikerülhet. Egy játékot akartam elkezdeni gyártani ami kifejezetten jót tesz. Egy műanyag apróság viszonylag olcsó anyagból de bárkinek beszéltem róla nem azt mondta milyen lépéseket tegyek hanem azt hogy milyen akadályok miatt nem lehet így én is kételkedni kezdtem mert sehonnan nem kaptam megerősítést. Nem akarok hibáztatni senkit mert tudom, hogy én függtem másoktol.
2019. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most hirtelen csak az jutott eszembe, hogy borotválkozás közben mindig arra gondolok, hogy jó lenne feltalálni egy olyan borotvazselét, amivel ha bedörzsöli az ember az arcát, akkor az fél perc alatt automatikusan megtisztítja az ember arcát a szőrszálaktól, hogy utána már csak le kelljen mosni. Utálok borotválkozni, na :D

Feltalálni nem valószínű, hogy fel fogom. Abszolút nem ilyen körökben vagyok járatos :D

2019. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,ilyenekre voltam kíváncsi. Jöhetnek még :) érdekesek. Egyébként az ilyen terveket nem szabad elmondani a nem megfelelő embereknek,akik meg sem értik mert pont ezaz hogy lelomboznak pedig lehetőség mindig van mindenre.
2019. márc. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!