Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhaladt mellettem az élet,...

Elhaladt mellettem az élet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira elveszettnek érzem magam ebben a világban. 24 éves lány vagyok...van egy élettársam..Azt vettem észre hirtelen az összes volt osztálytársam már terhes, gyereke van, férje ...jó munka...szoval halad az élete , jövője.

Én pedig úgy érzem le maradtam valahol...én nem érzem azt hogy szeretnék gyereket , nemtudom lehet változik még ez az érzés. De azt érzem még nincs bennem ez az érzés hogy anya akarok lenni....

Még azt sem tudom milyen szakmát találjak amit tényleg szeretek csinálni...és hogy ne egy gyárba keljen dolgoznom...

A régi kis barátaim sincsenek már meg , elmentek és családjuk lett. Még facebookon se irnak vissza max par het mulva...

Nemtudom bennem van e a hiba , úgy érzem valahogy lemaradtam ...túl gyors nekem az élet , fáj hogy egy szempillantás alatt mindenki "felnőtt" én meg ittmaradtam ...

Ráadásul nem is vagyok az a barátkozós tipus...egy haver lány van akivel néha beszélek neten de ő is külföldön van.

Sajnos a diéta is szükségessé vált , mivel mikor rossz kedvem volt/van a pár év alatt +30 kiló jött rám...

A parommal se tudom milyen jövőnk lesz mert néha elbizonytalanít ....

Ti mit tennétek a helyemben? :(


L/24


2019. márc. 16. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

A címadás meg "mindenkinek családja van" alapján azt hittem 40-50 éves vagy és nem 20-on éves.


Mit csináltál az elmúlt 6 évben?

2019. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rossz döntéseket hoztam, dolgoztam pár helyen az országban de nem találtam meg önmagam...
2019. márc. 16. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb döntés ha ilyenkor magad felé fordulsz. Teszel fel magadnak kérdéseket hogy MIT AKARSZ? elgondolkodsz azon hogy mik azok amik akadályoznak csinálsz/írsz egy listát mit akarsz elérni,milyen ember akarsz lenni és napról napra haladsz afelé. Nem haladt el az élet melletted csak hagytad hogy a dolgok csak "úgy" történjenek és nem figyeltél oda. Soha nem késő elkezdeni, "újjá születni" mentálisan. Soha nem késő! semmiről nem maradtál le! Én is ilyen helyzetben voltam meg vagyok most is hogy nem tudom még mi az a szakma amit hobbiként dolgoznék mert nekem se a gyár az életcél én ennél többre tartom magam és többre is vágyom. :) a legjobb barátod mindig önmagad! tedd magad önmagad legjobb barátjává mert egész életed magaddal fogod leélni! Nézz motivációs videókat vagy olvass szabó pétertől könyveket..stb önfejlesztő könyveket. Én ezeket csináltam, magamra fordítottam az időt a hiányosságokat és azokat amik mindig is zavartak abban hogy olyan életet éljek amilyet akarok. Célt tűzz ki magad elé! :) Remélem tudtam segíteni. 21/F
2019. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3

Köszönöm , azon leszek hogy végre össze kaparjam magam :)

2019. márc. 16. 21:29
 5/9 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Mi az hogy a párod elbizonytalanit?Lehet hogy a szar párkapcsolat húz le ennyire.Külföldi melók vannak,fiatal vagy...én elhúznék ha lehetne de nem lehet.Kicsi még a lányom hogy külön éljünk.Exem meg nem engedné kivinni magammal.Nem jó a langyos fosban üldögélni mert bennmaradhatsz halálodig.Ezt szeretnéd?Változtass nem bánod meg.Én nem változtattam sokáig és bánom.Amiben jó vagy abban helyezkedj el(esetleg tanfolyam).Életmódváltás gyakran hoz fogyást is.Pszichológus is kellene de váltani-mindenképp...
2019. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépen írsz. Átérezni belőle, hogy milyen lehet neked.


Szerintem ami itt biztosan nyom, azaz, hogy mások hogyan élnek. Ez egy elég általános dolog, hogy ezt nehéz bírni, ha valaki eltér az átlagtól. Főleg mert sokszor a többség ténylegesen tesz is nyomást rá, hogy ő miért más. Ehhez kell bátorság, hogy ne inogj meg ettől.


arra gondolj, hogy mennyi féle élet van igazából. van aki pap lesz és szerelmes se lesz soha. van aki meg megsérül már gyerekként. ne mérd magad másiokhoz, csak járd a saját utad. ami azt jelenti, hogy igaz módon reagálsz a dolgokra amik veled történnek.


(a súlyra meg figyelj oda, mert ha most nem tanulod meg kezelni ez egyre nehezebb lesz. az alap, hogy ne igyál cukros dolgokat,hanem csak vizet. szerintem ez a no1 dolog)

2019. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, az ismerőseid 30 éves korukra már rég elváltak lesznek, meg leharcoltak a gyerektől, ráadásul erősen kétlem, hogy huszonpárévesen értékelhető végzettségük/munkájuk lenne. Egyszóval ne aggódj, bőven jó vagy, csak tűzz ki célokat magad elé.
2019. márc. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül az El Caminóra. Az segít döntéseket hozni.
2019. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

L/28

Nagyon hasonló gondolataim vannak nekem is. Együtt érzek veled.

Az én volt osztálytársaim nagy részének viszont nincs még gyereke, pedig mi pár évvel idősebbek vagyunk nálad. Nekem inkább úgy tűnik, hogy a 30 feletti családalapítás a "divat". Nyílván függ a közegtől, hogy lényegében milyen iskola volt az. Stréber karrieristákat nevelő iskola, vagy valami lazább? Reál vagy humán? Humánosok szeretik korán kezdeni a babázást, reálosok inkább célirányosan munkamániások lesznek.


Úgy tűnik te egy olyan közegből jössz, ahol korán kezdik, szerintem emiatt nem látod a teljes képet. Nagyon sokan nem családosok még 24 évesen! 28 évesen sem!


Ami a régi barátok "kikopását" illeti, ez sajnos az élet rendje. A babások ezután babások társaságát keresik, a nem babások kiesnek náluk a képből. Tudod ilyenkor csak a gyereke körül forog a világ mindenkinek, ami normális dolog. Ilyenkor még a felhőket is baba formájúnak látják.


Arra gondoltál már esetleg, hogy ez talán depresszió? Nagyon érzékletesen írtál minderről, úgy tűnik, hogy mélyebben kavarog ez benned.

2019. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!