Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Diana...

Miért van az hogy Diana hercegnőt szeretem, de Meghan hercegnőt viszont ki nem állhatom?

Figyelt kérdés
Annak idején nekem nagyon tetszet Diana stílusa,meg a kisebb-nagyobb szabály szegései,de én viszont Meghant ki nem állhatom,föleg amikor szabályt szeg. Nekem olyan fura... mintha csak utánozni szeretné Dianát. Szerintem jól jönne egy kis reform a királyi családba,de amit Meghan csinál az szerintem csak egy ócska Diana utánzat. Nektek erről mi a véleményetek.

2019. márc. 17. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne hasonlítsd már össze őket. Diana egy intelligens nő volt, Meghan meg egy...... szóval, tanulatlan polgárpukkasztó valaki. De a férje is a botrányairól volt híres.... összeillenek.
2019. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért jönne logikusan egyikből a másik kedvelése?
2019. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Hehe, vicces, hogy Diana az Úristen, közben meg kb fűvel-fával csalta a férjét, a kisebbik gyerek valami lovasoktatótól van ráadásul :D
2019. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 És szerinted Károly mit csinált? Ő is csalta Dianat Kamillával és egyszer sem mondtam hogy Diana Szent,de azért az sem normális dolog volt amit Károly herceg csinált.
2019. márc. 17. 11:56
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Megán egy hitehagyott színes bőrű kúszóbab. Persze a liberalizmus miatt egyiket sem szabad említeni. Képernyőn keresztül nem az önzetlenség és kedvesség jön át róla, sokkal inkább az arrogancia és az oda nem illőség. Rossz a menedzsmentje.
2019. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert baromira unatkozol. Foglalkozz magaddal. + nyilván az irigység is benne van
2019. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
A Meghan egy darky.
2019. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Meghan egyetemet végzett, Diana kétszer bukott érettségin az összes tantárgyból, ennyit az intelligenciáról.

Dianát lekúrta a fél testőrség, és mindenki sajnálgatta, hogy szeretethiányból lép félre. Károly ahhoz az egy nőhöz ment vissza, akit mindig szeretett, és emiatt elmondták minden gazembernek.

2019. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Bocs,lehet hogy én vagyok egy kicsit elmaradva,de Diana ilyeneket szerintem nem csinált.

1. Azért akkoriban a sajtó nem mert volna ilyet írni.

2. Még hogyha írt is volna az akkor sem biztos hogy,igaz.

Az érettségiről pedig csak annyit,hogy Meghan úgy kapta meg az érettségit hogy az apja kifizetett neki mindent,aztán pedig a színészi karrierje allat minden férfira rámászot,hogy megkapja a szerepet.

2019. márc. 18. 06:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hány éves vagy, de simán megírták róla mindezt...
2019. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!