Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne törölnöm a facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Olyan értelmetlen emberek vannak fent. Megosztanak minden hülyességet. Régen én is sokat voltam fent,de már kinőttem a hülyességekből. Valakinek 4000,meg 1000 ismerőse van,és talán találkozik 1-2 emberrel. Mert tényleg így van.
2019. márc. 18. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs rá szükséged, és még idegesít is, akkor persze, töröld.
2019. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te veszed körbe magad ilyen emberekkel.

Én bent vagyok sport közösségekben, kreatív hobbi csoportokban, a facebook segítségével lett kutyám...

2019. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem válogatod meg hogy mi legyen a Facebook feededben? Kövesd ki azokat akik nem érdekelnek,töröld ki azokat akiket nem ismersz,csatlakozz csoportokhoz amik érdekelnek,hasznosak, kövess oldalakat. Ha ezek után sem érdekel,akkor persze,töröld.

De nekem azért sokban megkönnyíti az életem...Ott vannak pl az utazós csoportok,ott tudok csak találni fuvart. Az adás-vételi csoportok,ahonnan a munkáim nagy részét kapom,lakáshirdetéses oldalak,régi ismerősök elérhetősége, események keresése,hirdetése stb.

2019. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Nemzeti muszaj egesz nap fent lenni, de ma már kb az élethez elengedhetetlen, egy face fiók.

Kapcsolattartás, tanulás, munka.... Stbstb.

Sok minden ott fut

2019. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Én is így gondoltam egy éve kérdező. Letöröltem magam. És boldog ember lettem. Nem láttam többet ugyanannak a csajnak a napi 30 fotóit, nem láttam többet hogy a féléves Áronka mikor mit és hogyan ebédel és fosik, nem látom a főnököm Hawaii képeit, és az ostoba rbnc kollégáimat akik a mamahotelben élnek és 35 évesen bulizgatnak minden hétvégén. Mert nem érdekelnek. Ismétlem, azóta is boldogan élek.
2019. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is sokat gondolkoztam rajta. Végül kitakarìtottam a fiókomat. Letöröltem több száz ismerőst. Csak az maradt, akivel napi kapcsolatban vagyok. Illetve az egyetemi és munkahelyi csoportok.

Így hasznos dolgokra használom. Nincsenek már olyan ismerőseim, akik hülyeségeket osztanak meg.

2019. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem érdemes lenne megszabadulnod facebooktól, főleg, ha így állsz hozzá. Úgy gondolom, hogy nem nélkülözhetetlen, kapcsolattartásra ott a messenger, viber.. vagy a telefonnak a telefonálás funkciója (hihetetlen találmány).

Korábban én is több csoportban benne voltam, mert hogy milyen jó dolog másoktól tájékozódni, ott a sok infó, huhuj de király, aztán rájöttem, hogy mindenen ott a filter. Minden “túl van tolva”. A legőszintébb gratuláció is, mert ott gratulál, és nem más úton. Ez a facebook... Mostanában azt vettem észre, hogy az ismerősök mutogatnak nekem dolgokat, amiket a facebookon látnak, amikor személyesen találkozunk. Beszélgetünk, a kezébe akad a telefon, hopp, már fent is van a facen, talál egy fantasztikusan eredeti idézetet, vagy képet, ezért megmutatja, érted MEGMUTATJA nekem a telefonján. Agyfaszt kapok ezen XD..nadeeznemisfontos

Ha ki akarod próbálni, milyen lenne fb nélkül, töröld le az alkalmazást a telefonodról, és amikor meg akarnád nyitni, gondolkozz el, hogy miért is akarod. Ha csak görgetnél, hátha látsz valakinél valamit, (pl hogy kivel kavar éppen...fontos infó), akkor érdemes elgondolkodnod. Persze nem lehet a messengert megtartani, erre készülj fel lelkileg, de hát majd csinálsz egy újat.


Mondjuk az iskolai/munkahelyi csoportok esetében nem biztos, hogy jó ötlet törölni a profilodat, de passz, oldja meg valaki más ezt a kérdést... csináljatok messenger csoportot.. is?

2019. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!