Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik mások nyomorából élnek, mint például motivációs trénerek, pszichológusok, pszichiáterek, life coachok, kinezológusok, és bármely más segítők, akik komoly pénzt kérnek az útmutatásukért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Hát, mindenképp többre tartom őket, mint a mások nyomorának előidézőit, fenntartót.


Miért kérdezed? Pszichológus, segítő akarsz lenni a későbbiekben?

2019. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, segítő szeretnék lenni, de ingyen, nem úgy, mint a megélhetési segitők.
2019. márc. 21. 17:29
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

egyes vagyok


Értem, köszi! Örülök, hogy van más bevételi forrásod. Hogy csinálod?

2019. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

A pszihiátereket és pszihológusokat megbecsülöm. Igen, pénzt kérnek a kezelésekért de őszintén nekik is meg kell élni valamiből és x óra rendelés után nem igazán marad idő másodállásra. Plusz ők szakemberek, tudják mit csinálnak és lehet hogy idővel, de ténylegesen segítenek a pácienseknek.


Motivációs trénerekkel és life coachokkal még nem volt dolgom se nekem se az ismerőseimnek így nem mondhatok véleményt róluk.

2019. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy nem gondolom róluk azt, hogy "mások nyomorából élnek", mint ahogy privát praxist folytató orvosról, fogorvosról, logopédusról, gyógytornászról, fejlesztő pedagógusról sem gondolom, és egy ügyvédről, nyelvtanárról, fordítóról, könyvelőről, adótanácsadóról stb. sem gondolom, hogy "mások nyomorából" él.
2019. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem gondolok róluk semmit különösképp, elég negatívan fogalmaztál, de szerintem szolgáltatást nyújtanak amiért térítést várnak, semmi extra nincs ebben.

Az általad említettek még mindig sokkal jobbak mint a közönséges bűnözők pl akik csak lopnak, csalnak, zsarolnak, hackelnek, stb, ezek legalább adnak is valamit cserébe (jobb esetben) illetve nem kötelező igénybe venni a szolgáltatásaikat.

2019. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

"Köszönöm a válaszod, segítő szeretnék lenni, de ingyen, nem úgy, mint a megélhetési segítők."


Milyen kivetnivalót találsz abban, hogy valaki hivatásaként választ segítő foglalkozást, ezért napi 8 vagy 8+ órában végzi, nem pedig heti pár órában karitatív alapon, így mivel neki ez a munkája, ugyanúgy pénzbeli díjazást kap érte azoktól, akik igényt tartanak a segítségére, szolgáltatására, mint ahogy egy mosógépszerelő, festő, autószerelő, kőműves, burkoló, villanyszerelő stb., aki nem dolgozik se nekik, se neked, se másnak ingyen, mivel a saját megélhetésükhöz, a puszta létfenntartásukhoz nekik is pénzre van szükségük így a 21. században élve?

2019. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7# én ezt nem kötöm pénzhez. Mert van más bevételi forrásom.
2019. márc. 21. 18:10
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: az király, hogy neked van, de nem mindenkinek van erre lehetősége.
2019. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nos, legtöbben pénzért dolgoztok, abból ugyan mi lesz?
2019. márc. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!