Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Itthon nem szeretek takaritani...

Itthon nem szeretek takaritani, máshol igen ez miért van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nehezemre esik. De csak itthon. Ezt el sem hinnék egyesek, ha mondanám mert máshol viszont nincs probléma. Munkán, minden túlzás nélkül, az egyik legszorgalmasabb munkás vagyok, és ezt a visszajelzést is kapom. Ha segiteni kell valakinek, az sem gond, testvéremnek volt, hogy napokig ott voltam segiteni amikor költözött. De itthon más a sztor
2016. nov. 2. 12:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval itthon más a story. Szó se róla, nincs kosz de jobban elengedem magam és mindog nehezen veszem rá magam szinte mindenre.
2016. nov. 2. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert otthon mindig van házimunka , addig másnál csak ritkán.
2016. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját lakásban laksz?
2016. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Máshol megdicsérnek, otthon meg észre sem veszik.. :P
2016. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én ugyanígy vagyok vele.
2016. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sajátban, az ősökkel. Hát igen, itt mindig van csinálnivaló. Dicséret az van is meg nincs is. Meg a kis dolgokkal gyorsan végzek, a komplett fürdő is fél óra kb hogy kész legyen.
2016. nov. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!