Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem szeretek takaritani....

Nem szeretek takaritani. Szerintetek milyen házimunkát végezzek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 17:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Senki sem azért takarít, mert szereti. De ha a tisztaságot, és a rendet szereted, akkor takarítani kell!
2011. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nem választás kérdése, mindent meg kell csinálni, én se szeretem, de nem fogja helyettem senki rendben tartani a lakást meg kitakarítani
2011. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után nem lesz kérdés: csótányirtás.
2011. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:)

am ugy értem hogy segitsek zsebpénz miatt

2011. márc. 15. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
mosogass, moss főzz, vásárolj. ez mind házimunka nemcsak a takarítás.
2011. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Zsebpénzt kapsz,mert takarítasz otthon?

Nálunk pénz nélkül is működött,hogy mindenki kiveszi a részét a házimunkából.Pedig senki sem szereti.

2011. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A felmosás-portörlés-porszívózás-féléket? Mosogatás esetleg? Én azt jobban szeretem.

Ezen kívül szemét kivitele, teregetés, mosás (már amit mosógépben nem lehet), vasalás, ha van - kerti munkák, ahol rendetlenség van rendet raksz.


De ahogy mondták, a vásárlás-főzés is házimunka, azok élvezhetőbbek, mint a porszívózás.


A takarításban is vannak jobb dolgok, pl. porszívózni nem szeretek, a bútorokat bútortisztító habbal szívesebben bedörzsölöm. Attól jó illat lesz és nem is leszek koszos, mintha a piszkos kinti párkányokat mosnám le.

2011. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uramisten!

Fizetnek azért, hogy a saját piszkodat eltakarítsd? Te, szólj már anyádéknak, megyek én is.

2011. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
100ft
2011. márc. 15. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát az már valami!

Tehát utálsz takarítani, nem is tudod elmondani mennyire. De 100 ft-ért megteszed.

Hát igen, mindenkinek meg van az ára.

2011. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!