Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a mai világban,...

Nagyon gáz a mai világban, hogy valakinek nincs jogsija?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, lány, de egyszerűen félek a vezetéstől. Már csak a gondolatától is...nem tudom, hogy ez változik-e valaha, de a közeljövőben így nem lesz jogsim...
2019. márc. 22. 01:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenkinek vezetnie, semmi gond, ha nem akarsz. A legtöbb munkahoz nem kell, a hétköznapokban meg ott a tomegkozlekedes és az, hogy más visz az autójával. (pl családon belül)

El lehet boldogulni jogsi nélkül is.

2019. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem 35 evesen nincs jogsim. Egyszer belekezdtem, az auto ezetessel magaval nem volt problemam, de a budapesti forgalom, es a sok bunko aki ledudal egy tanulovezetot, kikeszitett. Inkabb lemondtam rola, egyebkent sem hasznalnam.

Belvarosban elek, 20-30 perc alatt ott vagyok mindenhol, ha nagyon kene auto ugy haromhavonta egyszer, hivok egy taxit. Egyaltalan nem erzem hianyat.

2019. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. 15 éve van jogsim, azóta se vezettem, pedig van autó a családban, ha akartam, vezethettem volna, csak nem akarok.
2019. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

Keresztanyám 60 felett van, nincs jogosítványa, soha életében nem vezetett autót és nem is akar már. Nekem sincs, habár nekem pszichés akadálya van, nem bírnám elviselni idegileg a pesti közlekedési kultúrát.

Szerintem nem gáz.


31/F

2019. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a gáz, ha így rettegve vezetnél és veszélybe sodornál másokat is magadat is. Sajnos sok egyéb okból is pszichésen alkalmatlan embernek nincs ennyi önkritikája.
2019. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30 vagyok, idén kezdtem a jogsit, eddig soha nem volt rá szükségem. Ha nagyvárosban élsz, akkor semmi szükség rá szerintem, nem kell erőltetni, bármikor elkezdheted.
2019. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Hármas vagyok.


Nem értem mi a francnak kell lepontozni, mert azt mondtam, hogy a mai világban már nem lehet létezni autó nélkül.


Van pl beteg nagymamám aki mozgásában korlátozott, kell műtétre vinni. Szinte mindig könyörögni kell valakinek, hogy segítsen, vigye be. És ez csak egy példa, ki tudja mi történik, vagy miért kell autó.


De tudjátok mit? Szopjátok le magatokat autóval, vagy autó nélkül. Nekem mindegy


(1,2,3: LEPONTOZÁS!)

2019. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
#17 Az ilyen beteg nagymamák általában akkor kerülnek elő, amikor érvelni már nem tud az ember, különben írtad volna elsőre is. Hasonlóan ahhoz, amikor az ember nem tud amellett érvelni, hogy miért álljon a metrómozgólépcsőn a fél város jobbra 1-2 késve elinduló hülye miatt, akkor hirtelen minden késve elinduló hülyének lesz egy nagybeteg anyja a kórházban.
2019. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ha tudod használni a számítógépet, a mosógépet, tudsz vasalni, akkor nincs mitől félni."


Azért ezekkel elég ritkán ölöd-nyomorítod meg magad, vagy ami még rosszabb másokat, azért nem egy kategória.

2019. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18


Nagyon el vagy tévedve, hogy kamuzok!


De te is leszophatsz.

2019. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!