Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a mai világban,...

Nagyon gáz a mai világban, hogy valakinek nincs jogsija?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, lány, de egyszerűen félek a vezetéstől. Már csak a gondolatától is...nem tudom, hogy ez változik-e valaha, de a közeljövőben így nem lesz jogsim...
2019. márc. 22. 01:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Ha valakinek úgy adódik, hogy mégis szüksége van jogosítványra, fogja magát, beiratkozik és megcsinálja.

Én 27 éves vagyok, eddig nem kellett, most sem kell igazából, mert szükségem nincs rá, de jött egy gondolat, hogy na, most megcsinálom.

Igazából mivel most aktuális nekem a téma, több emberrel is beszélgettem erről. Sokuk 17-18 évesen megcsinálta a jogsit, de azóta sem nagyon vezettek, és meg is mondták, hogy nem mernének vezetni pl. itt Budapesten. Én meg itt csinálom a jogsit, és már most magabiztosan vezetek az órákon.

2019. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!