Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol vannak a 25-34 év körüliek...

Hol vannak a 25-34 év körüliek a világban?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol.
2019. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol keresed őket? Egy adott ország korösszetételét a neten is meg lehet nézni, és így levezetni a kérdésedre a választ.
2019. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dolgoznak.
2019. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1* elvileg mindenhol :) de igazából csak az iskolában volt ilyen érzésem, hogy egy idősekkel vagyok összetéve.


2* Mindenhol keresném, ha tudnám hogy hol találom :) Gondolom két út van. egyik az interneten keresztüli "társkeresés", a másik az életben, mikor megjelenek egy helyszínen, és ott találok magamnak valót. Ezt még nem találtam, hiszen ez olyan mikor egy egész osztály teljes évfolyamát venném össze, és azok közül válogathatnék, hogy kivel hol akarok társalogni, ami teljesen jó dolog lenne. Valami hasonlót keresek, hogy egy teljes középiskolai évfolyam, akik együtt vannak egy teremben, például egy koncerten, vagy egy moziban (utóbbi lenne a legjobb talán:)

De Budapesten élek, így csak itt tudok keresgélni viszonylag. Ám vevő vagyok bármerre elmenni egy ilyen kérdést illetően, hogy én itt találom az én korosztálytársaim, és tectszik a helyzet, mint egy házibuliban. ilyesmire gondoltam. Esetleg Magyarországon.

Mi az a korösszetétel?


3* Én meg együtt szeretnék dolgozni velük, de hogy találom meg őket? Hogy Kis Jakab itt dolgozik?!

Még az iskola is tetszett, de nem maradt túl sok kapcsolatom az iskolából... Mit tegyek? Keressem fel a régi osztálytársaim? Mert csak akkor voltunk összetéve együttesen, de azt szerettem. Facebook-on meg már megkerestem azokat akiket el tudtam érni, talán valjam be nekik hogy szeretnék egy közös projektet? Vagy valami hasonló őszinte igazság?

2019. márc. 22. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!