Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan vannak, akiknek nem úgy...

Sokan vannak, akiknek nem úgy alakult az életük, mint szerették volna? Ti hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Fiatalon szerettem volna gyerekeket, nagy családot, minimum 3at. 35 éves nő vagyok és sehol nem tartok. Végig kapcsolatban éltem, de se házasság, se gyerek. És fogalmam sincs, mit hibáztam.

Hogy kell ezt feldolgozni? :(


2019. márc. 22. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért hibáztál volna bármit is? Mindenkinek van tök részletes elképzelése bizonyos dolgokról, de igen keveseknek valósul is meg. Neked még bőven lehet családod, de ha mégsem lesz, akkor mi történik? Egy csomó más célod is lehet, végtelen a lehetőség.
2019. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, csak 32 évesen. Nagyon vágynék már családra, de párom nem igazán vevő a dologra, pedig 8 éve együtt vagyunk. Már kétségbe vagyok esve, egyre rosszabb lesz az idő haladtával. A kutyámon és a cicámon élem ki anyai ösztöneimet...
2019. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

EGY dolgoban hibáztál, hogy elöre elterveztél olyasmit, amit nem lehet!

Az életben nagyon sok olyas dolog van, ami nem töled függ, másrészt meg ha nincs megfelelö partner meg körülmények a gyerekhez, akkor jobb így.

Emellett 35 évesen még böven lehet(ne) gyereked, ha van hozzá megfelelö apaszemély!

2019. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Úgy tudod feldolgozni, hogy annak örülsz, amid van, nem amiatt keseregsz, amid nincs.

Negyvenesek vagyunk a feleségemmel. 20 évesen ismertem meg. 30 voltam, amikor kiderült a sokadik vizsgálatkor, hogy nem lehet gyerekem. Nagy családot terveztünk, aztán másképp alakult. Volt egy mélypont, amikor haragudtam az egész világra, de aztán nem láttam értelmét, hogy a hátralévő életemet azzal töltsem, hogy utálom, hogy nekem nem adatott meg a saját gyerek, míg másoknak ez olyan könnyen összejön. A feleségem jóval könnyebben túltette magát a dolgon, de aztán nekem is sikerült. Döntés kérdése volt, hogy ma boldog vagyok. Nem vagyok irigy senkire. Élem az életemet azokkal a lehetőségekkel, amiket kaptam.

Neked is csak ezt tudom tanácsolni.

2019. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Valahol csak hibáztam, ha erre vágytam és nem jött össze. A közelében sem vagyok.

És már nem is leszek. Az amire vágytam, már nem lesz.

Ezt az ember érzi, legbelül, hogy mire vágyik igazán. Ha vki hegyet szeret mászni, de amputaljak a lábát, meg nem győződ, hogy lehet boldog, vagy találhat mást. Ha egyszer ő arra vágyik.

Voltam már szakembernel, nem egynél, akik próbálnak meggyőzni, hogy lehet még... (fiatal anya nagy családdal már sosem lesz), meg ilyenekkel jönnek, hogy higgyem el, semmivel sem jobb, hogy sokan hozzájuk elvalt, egyedülálló nőként járnak hozzájuk, akik egyedül nevelik a gyerekeket.

Hát ez engem nem vigasztal... :/

2019. márc. 22. 20:35
 6/14 A kérdező kommentje:

4es,akkor melletted ott a társad!

Megvolt nekem is, fiatalon, akivel közösek voltak ezek a tervek. Majd hirtelen kidobott. Vele megvalosulhatott volna, hogy fiatalon legyek anya. Közösek voltak a tervek. Majd lelepett. Talán ezt nem tudom feldolgozni.

2019. márc. 22. 20:51
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Mit mond a költő ? "Ábrándozás az élet megrontója,

Mely, kancsalúl, festett egekbe néz. "


A vágyakozás akkor teljesül be, ha az ember tesz is valamit azért, hogy az események és történések bekövetkezzenek. Csak úgy várni, hogy ölünkbe csöppenjen, hát olyan nincs.

2019. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna tennem?
2019. márc. 22. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 7es!

De tényleg mit lehet tenni olyan esetben, ha a férfi még nem akar gyereket? Behazudni, hogy fogamzásgátlót szed? Valami ilyesmire gondoltál?

2019. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De tényleg mit lehet tenni olyan esetben, ha a férfi még nem akar gyereket? Behazudni, hogy fogamzásgátlót szed? Valami ilyesmire gondoltál?"


NEM, hanem egyszerüen keresni olyan társat, aki AZT AKARJA, amit te!

Ha egy férfi nem akar gyereket, akkor azzal nem érdemes családot tervezni, így csak két lehetöség van. Vagy lemondasz a gyerekröl, vagy kicseréled a férfit olyanra, aki akar gyereket

2019. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!