Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek példát arra, hogy...

Ismertek példát arra, hogy valakinek rossz, nehéz családi háttere volt, a szülei sosem szerették és sosem voltak mellette mégis sikerre vitte az életét?

Figyelt kérdés
Akár valami sztár (utánaolvashatoan) akár ismerős.
2016. máj. 9. 22:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Igen, bár nem tudom, mit értesz siker alatt. Keresztapámmal nem foglalkoztak, alkoholista anyja volt/van, az apjáról semmit sem tudok. Most felesége és gyereke van, családi házban élnek, szereti a munkáját. Voltak elég komoly gondjaik, ezért egy ideje Svájcban dolgozik, ami miatt most kicsit szétszakadtak, de alapvetően nagyon szorgalmas, segítőkész, jó ember, de legfőképp boldognak tűnik.
2016. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nos, a környezetemben nem tudok ilyet, így csak egy sztárt emelnék ki, aki nem más mint Eminem. Ő speciel bebizonyította, hogy már pedig fel lehet küzdeni magunkat a semmiről.
2016. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Én magamat tudnám példának hozni. Édesapámat nem ismertem, mert nagyon pici koromban meghalt. Anyukám munkanélküli volt, lakás nélkül. Rengeteget költöztünk, pénzünk éppen csak volt amire nagyon kellett, anyum hapsijával pedig ki nem állhattuk egymást sosem. Igaz, hogy még egész fiatal vagyok, most megyek egyetemre, de most már úgy érzem, boldog kezdek lenni, és már úgy élek, mint egy átlag ember:) (bár tudom, hogy ez nem olyan durva életút, én mégis úgy érzem, nekem nehezebb volt, mint sok más embernek - persze tudom, hogy vannak nálam borzalmasabb sorsú emberek)
2016. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Apukám és a család egyik jó barátja.
2016. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Én nem ismerek ilyet. Akinek jól alakult az élete az ismerőseim közül, az mind kapott valahonnan támogatást.
2016. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

A sivatag virága

könyv és film formájában is elérhető, igaz történet

2016. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Van ilyen ismerősöm több is.

Igazából mindenre van példa. Arra is, hogy valaki jó családból származik, aztán semmire sem viszi. Arra is, hogy valaki rossz háttérrel indul, aztán megtalálja a helyét.

Nem olyan ritka ez.

2016. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Egy közeli ismerősöm édesapja agresszív alkoholista volt. Az anyja mondjuk úgy-ahogy normális. Ő most főnök egy multicégnél, bár a családi élete katasztrófa.
2016. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám és négy testvére kiskorukban állami gondozásba kerültek, mert nagymamám lelépett a szeretőjével, a nagypapám pedig betegeskedett és mozgássérült is volt, nem tudta őket ellátni. Nyilván nem volt egyszerű az élet állami gondozottként, nem sok szeretetet kaptak, anyagi javakban meg főleg nem dúskáltak. De anyukám szorgalmas volt, dolgozni kezdett már 15 évesen, megismerte apukámat, és normális családja lett. Nem vagyunk gazdagok, de nem is kell nagyon nélkülöznünk, viszont nagy a szeretet és az összetartás, anyukám egészséges lelkű felnőtt lett, van stabil munkája. Kinek mi a siker, ugye.

A tesóiról ez nem mondható el, drogokkal való kereskedés, börtön, felcsinált nők mindenhol, ahol jártak stb...

2016. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apukám.
2016. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!