Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha most megnyerté...

Mit tennétek ha most megnyertétek volna a 3,593 milliárd Ft lottóötös nyereményt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 13:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vettem volna egy családi házat BP-n vagy a közelében
2019. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem volna élni...
2019. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1-es az vasárnap is kapható? Úgy tudom ki se adják vasárnap a nyereményt.

(Tegnap volt a sorsolás)

2019. márc. 24. 13:21
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg úgy két hét mire folyósítják. Nem tudom. Albérlet kiskutya.
2019. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék. Mikor megkapom itthagynám nagy részét azoknak akiket szeretek, én meg mennék egy szigetre a tengerpartra a maradékkal és könyvet írnék, áztatnám magam és rengeteg fajta kávét kipróbálnék.
2019. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Fognám a pénzt és eltűznék az országból, vissza se néznék. Utazgatnék kicsit, aztán egy szimpatikus országban vennék egy kis házat, egy kocsit, keresnék valami nekem tetsző munkát, és szépen letelepednék. Próbálnám mindezt úgy, hogy maradjon azért a végére némi vésztartalék, ha bármi balul ütne ki. Nem költenék túl sokat luxus színvonalra, elég lenne a közepes is.
2019. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Úgy is értem a kérdést hogy ma mit tennétek illetve ez a 2 hét alatt? S közvetlenül az átvétel utáni napokban, hetekben?
2019. márc. 24. 13:33
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg eőször el sem hinném, nem fognám fel, hogy milyen sok pénz tulajdonosa leszek. Szerintem szabadságot vennék ki a munkahelyen, hogy ezt a "sokkot" feldolgozzam, és nyugodtan, értelmesen tudjak gondolkodni, cselekedni.

Eszembe jutna minden, amit az elmúlt években meg kellett volna venni/csináltatni, átgondolnám a baráti viszonyaimat, kinek, mire, mennyit adnék. A szűk családom tiszta sor, ami az enyém, az az övék is. Első körben egy kéthetes nyaralásra fizetnék be, hogy ez is lelazítson, utána lehet konkrétabban is agyalni a pénz sorsáról.

2019. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen esetben nem maradhatnék az orszàgban mert megtalàlnak és végem. Kicsit sok itt a tudatlan ember.
2019. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kifizetném az adósságainkat, felmondanék a melóhelyen azonnali hatállyal, és visszaülnék az iskolapadba. Így első körben.
2019. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!