Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha most megnyerté...

Mit tennétek ha most megnyertétek volna a 3,593 milliárd Ft lottóötös nyereményt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 13:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
9-es igen erre én is gondoltam. vajon mekkora az adatbiztonság? A NAV a nyereményadó miatt azonnal tudna rólam. Vajon kiszivárogna? Úgy tudom elég egy szépfiú mosolya a kövér ügyintézőnőre s máris elfordul a monitor feléje...
2019. márc. 24. 14:13
 12/26 anonim ***** válasza:
Odaadnám az illetékesnek, hogy legyen még egy stadion.
2019. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Semmit, hiszen ez a jövő heti főnyeremény, ennyit ezen a héten nem lehetett nyerni. "Csak" 3,41 Milliárd körül.
2019. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kit érdekel rongyos néhány száz millió???
2019. márc. 24. 15:01
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Egy hét relaxáció és elmélkedés gumiszobában, hogy feldolgozzam. Ez veszélyes!
2019. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb felújíttatnám a házat, beépíttetném a tetőteret. Az adósságomat visszafizetném. A nagy részét megtartanám tartaléknak, a többiből támogatnám azokat, akik segítettek nehéz helyzetben, illetve olyan ügyeket, amelyek nekem is tetszenek.
2019. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Tehát te otthon mertél maradni. Én a falumban még lottószelvényt se mertem feladni nehogy felmerüljön valakiben hogy az ottlakó 3000 ember egyike nyert milliárdokat. Vagy túl óvatos vagyok?
2019. márc. 24. 15:45
 18/26 anonim válasza:
100%

Először is, elmennék egy hónapra wellnesszezni egy ötcsillagos szállodába, ahol minden nap edzenék egy személyi edzővel, miközben fodrászhoz és kozmetikushoz mennék.


Utána átgondolnám, hogy a rokonságomban kinek lenne szüksége anyagi segítségre. A nővéremnek és két gyerekének vennék 1-1 lakást, a gyerekek tanulmányait állnám. Nagymamámnak, rászoruló rokonoknak ingatlanokat vennék, illetve sok lakást vennék és kiadnám őket.


Egy évig csak utazgatnék, bejárnám a világot, majd visszaülnék az iskolapadba, tanulnék olyan szakmát, amivel külföldön is el lehet helyezkedni, majd kimennék külföldre, ahol vennék lakást, kocsit, és éldegélnék szépen.

2019. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
kiadott ingatlanokat magára hagynád vagy megbíznál valakit a kezelésével?
2019. márc. 24. 16:55
 20/26 anonim válasza:
A szüleimet.
2019. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!