Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha most megnyerté...

Mit tennétek ha most megnyertétek volna a 3,593 milliárd Ft lottóötös nyereményt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 13:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. Bár én akkor inkább kapálásra fogom be őket ha milliárdos leszek.
2019. márc. 24. 17:09
 22/26 anonim ***** válasza:
Rendbe raknám magamat, ha csak az anyagiakat nézzük erre vagy 1-2 millió Ft nem ártana. Aztán talán el kezdenék élni, csajozni, bejárnám a világot, a pénz nagy részét odaadnám a családomnak, jó ismerőseimnek, nekem nem igazán kellenek a tárgyi javak, egyedül az autók izgatnak (arra mondjuk lehetne költeni, akár milliárdokat is, de nyilván nem lennék ilyen hülye).
2019. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Vennék egy házat valahol hegyvidéken (külföldön), egy jó-átlagos autót, többit utazásra, élményekre költeném. Az is lehet, hogy kicsit laknék mindenfelé a világban. Plusz mivel nem kéne dolgoznom, beleférne csomó "túra". Kéktúra, Szibériát átvonatoznám a Transszibériai expressel, utána jöhetne az USA 66-os út, vagy amolyan Che Guevara féle motorozás.
2019. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem a navtol kell felned, en nem rajuk gondoltam. Eleve ugy kapnad meg a nyeremenyt hogy az mar meg van adoztatva. En igy tudom. El kell gondolkodni sok ember nem azert lesz rovid idon belul szegenyebb mint eredetileg volt mert annyira hulye es annyira nem tud banni a penzzel. Sajnos.
2019. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Elsírnám magam, nem fognám fel először, hogy mi történt. Aztán elmennék innen messzire amint csak lehet.
2019. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Először is várnék egy hetet és szépen lassan átgondolnám, mire kell először költeni, hogy a későbbi költések gördülékenyek legyenek. (pl ház építése előtt nem veszek Porschét :D)
2019. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!