Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa egy ilyen...

Szerintetek furcsa egy ilyen hobbi?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben Bibliát olvasok/elemzek. Ellentmondásokra és megmagyarázhatatlan dolgokra keresem a választ illetve a történeteket elemzem ki. Egy példa: Lót hogy volt képes megtermékenyíteni a két lányát ha annyi alkoholt ivott, hogy nem emlékezett arra, mit csinált. Annyi alkoholtól nem működne a szerszáma, mert tudjuk, hogy a test nem úgy működik. Na ilyen és ehez hasonló hülyeségeket elemezgetek és néha, ha időm engedi találkozok Jehova tanúival és velük is beszélgetek ezekről.

Szerintetek furcsa?



2019. márc. 27. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább amiatt tartanék tőled meg jehovás vagy/jehovákkal beszélgetsz.
2019. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Furcsa, mert hasznod nem igazán lesz belőle, de ha szereted csinálni akkor hajrá.


Egyébként ez nem igaz, mostoha nővéremet az alkoholista apja erőszakolta meg, aki mindig úgy be volt rúgva, hogy csoda, hogy megélte az 50. évét. Beszélni már nem tudott részegen, de minden izma ugyanúgy működött mintha józan lett volna, minden ember máshogy reagál az alkoholra, szóval ez téves következtetés.

2019. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, furcsa.

Egyrészt furcsállnám, hogy elhiszed szó szerint a történteket. Mert hogy hibát keresel bennük, nekem arra utal, hogy valóságnak gondolod.

Másrészt az is fura, hogy Jehova tanúival találkozol és beszélgetsz.

2019. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, de nekem is vannak furcsa szokásaim. Viszont az feltűnik embereknek az utcán, nem olyan amit ha nem írsz le senki sem tudja. De pont emiatt jóba lettem valakivel az utcán, így nem bánom.
2019. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz, amíg nekem nem ártasz (meg másoknak).
2019. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó kis fantasy az, egyszer én is el akarom olvasni majd.

Bár a Gyűrűk urát jobban szeretem :D és szerintem azt se furcsa olvasni.

2019. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pinteresten kismillió olyan kép van, amin a tinilányok kipingált bibliája van. Szóval sokan csinalják ezt.
2019. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már így is számtalan ember elemezte, analizálta, a kornak megfelelően megmagyarázta...
2019. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem dekorálok bibliákat.

Amúgy igen, tényleg sokan csinálták már.

2019. márc. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!