Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa ez a hobby?

Furcsa ez a hobby?

Figyelt kérdés
Tehát van egy pár mesterlövész puskám (airsoft,lég) és az a hobbym hogy kimegyek az erdőbe lefekszek valahova ahol nem látnak. és kémlelem a tájat.... Egyszer 7 Óráig bírtam ki lövés nélkül. Nem lövök állatokra általában zenét is hallgatok. Igazából az a kérdés hogy nem lenne-e ebből valami baj? mármint hogy azt hinnék hogy orvlövész vagyok ? 17 éves vagyok és és enyhén antiszociális (csak enyhén) vagyok...Csak azért mert sokak ilyen kor barátkozna csajozna stb nekem meg nincs bátorságom hozzá.

2015. jan. 31. 14:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
7 óráig feküdtél az erdőben puskával a kezedben?xd
2015. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Ahelyett,hogy csak fekszel becserkészhetnél egy szép mufflont,ha érted mire gondolok :D

#1-es voltam

2015. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nincs az az isten amiért én egy magam korombeli csajjal kikezdenék akkor már inkább fizetek 20000 egy qvának
2015. jan. 31. 14:12
 4/17 anonim ***** válasza:

furinak furi, de akar madarasz is lehetnel akkor a madarakat kemlelned. Szerinzem nincs gond, bar az mas kerdes hogyha a foldtulajdonosa vagy egy helyi vadasz radtalal, akkor mivel bizonyitod, hogy te nemmloboldoztel (az erdoben az allatokat nem szabad zavarni es azert buntethetnek). szoval ezt tehetned egy fapuskaval is a kezedben attol meg maga a varakozas, kemleles ugyanolyan izgi es jo es legalabb senki nem kothet beled.

A masik dologrol annyit, hogy keresd akkor olyanok tarsasagat akik hozzad hasonloan kepesek kint dekkolni orakig az erdoben (pl. turazok, termeszetjarok, tulelosokstb.) valami hasonlo erdeklodesu fiut vagy akar csajt is elobb utobb talalni fogsz.

2015. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én vadász vagyok és én is szeretek órákat a lesen ülni.
2015. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
csak hát úgy én nem vagyok vadász..
2015. jan. 31. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Antiszociális? Szóval szociopata vagy?
2015. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem a szociopata meg az antiszociális nem ugyan az. Egyépként olvasd e la szöveget és Nagyából lehet fogalmad róla...
2015. jan. 31. 14:46
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az antiszociális személyiségzavar más néven szociopátia.

Szóval aki antiszociális, az szociopata.

2015. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem. de mind1
2015. jan. 31. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!