Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nő az, aki örül, hogy...

Milyen nő az, aki örül, hogy külsőleg tönkre mentem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 16:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A #7es érti,amit írtam!Te miért nem?
2019. márc. 28. 20:50
 12/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat #1es #2es hozzászóló is!
2019. márc. 28. 20:51
 13/23 anonim ***** válasza:

Ó, hát persze, hogy értik. Aki neked helyesel az érti a kérdést, aki olyan választ ad ami nem tetszik az hülye.

Csak azt nem értem, hogy minek írsz ki kérdést, ha már előre eldöntötted, hogy csak egyféle választ fogadsz el.

Ennyi erővel magadban is megkérdezheted ezt, rávágod, hogy igen, megveregeted a vállad és elmész aludni. Ugyanott tartanál, mint a kérdés nélkül.

2019. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem erted a helyzetet csak kötekedsz.
2019. márc. 28. 21:47
 15/23 anonim ***** válasza:

Én nem kötekszem, de az, hogy egy szót se váltasz vele, de "látod rajta", hogy örül a gondjaidnak, inkább rólad árulkodik, mint róla.

Nem azt mondom, hogy nincs igazad, mert én nem látom ezt a nőt, és persze volt már nekem is olyan, hogy láttam valakin valamit, amit nem is kellett kimondania.

De az egész kérdésed egy sajnálatos kórrajz az önértékelésedről és a lelki állapotodról.

Mi történt veled?

Az első és legfontosabb dolog az lenne, hogy az ilyen embereket letojd, és ne miattuk csinálj akármit. Utána pedig meg kell próbálni a baj forrását megoldani.

2019. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja, és én a 6-os voltam.
2019. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14#

Keress egy jó pszichológust

2019. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy a szakember egyáltalán nem rossz ötlet és nem kötekedés. Nagyon idegesítő, hogy mindent kötekedésnek veszel, pedig egy szaki rengeteget tud segíteni. Az emberek meg (talán te is) úgy értik, hogy lebolondozzák őket.... pedig erről szó sincs.
2019. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"láttam valakin valamit,amit nem is kellet kimondania"

ENNYI!!!!!!


Sajnos sorozatos traumák érnek,mákszemnyi emberi méltóságom maradt már...

2019. márc. 28. 21:59
 20/23 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs másnak,milyen képessêgei vannak,de én látom mi van az emberi arcokra írva!!!!

Talán ezt sokan nem érthetik!

2019. márc. 28. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!